روش کار کردن با برنامه جدید RedDragon VPN با یک کلیک


روش کار کردن با برنامه جدید RedDragon VPN با یک کلیک

دانلود برنامه RedDragon VPN بدون محدودیت زمانی

اگر رابط کاربری یک فیلتر شکن برایتان مهم است و دوست دارید علاوه بر سرعت و امنیت بالا از محیطی زیبا و کاربری عالی لذت ببرید. ما به شما فیلتر شکن RedDragon VPN را پیشنهاد می‌ دهیم. چون این برنامه با محیطی جذب کننده باعث می‌ شود که کاربران بتوانند به راحتی از اتصال خودکار این برنامه استفاده کنند و به سرعت به سرور ها متصل شوند.
همچنین در این برنامه هیچگونه گزینه اضافی وجود ندارد تا شما را گیج کند. به همین دلیل می‌ تواند این برنامه برای شما کاملاً مناسب باشد تا به وسیله آن بتوانید محدودیت‌ ها را از بین ببرید.

در فیلتر شکن RedDragon VPN‌ ثبت نام کنید

در ابتدا که این برنامه را برای خود نصب می‌ کنید حتماً باید در این فیلتر شکن ایمیل خود و یک رمز عبور شخصی برای خود قرار دهید. تا بتوانید وارد این برنامه شوید. این موضوع هم باعث افزایش امنیت شما می‌ شود هم هیچکس به غیر از شما نمی‌ تواند به اکانتتان دسترسی پیدا کند. البته این موضوع باعث می‌ شود که در صورت نیاز بتوانید اکانت پرمیوم این برنامه را خریداری کنید.

Screenshot image

فیلتر شکن RedDragon VPN در چه کشور هایی سرور دارد؟!

۱_ فنلاند
۲_ آلمان
۳_ انگلیس
۴_ استونی

این فیلتر شکن فقط در این چهار کشور سرور دارد که شما می‌ توانید به صورت دستی بر روی هر کدام از آن ها که می‌ خواهید ضربه بزنید. و اتصالی قوی و پایدار برای خود ایجاد کنید. با توجه به اینکه این سرورها تعدادشان کم است. ولی این برنامه به شما این ضمانت را می‌ دهد تا اتصال قوی برای شما ایجاد کند. البته تعداد کم سرورها می‌ تواند به خاطر جدید بودن و کم کاربر بودن این برنامه باشد.

Screenshot image

دارای گزینه های مختلف

علاوه بر موارد گفته شده در منوی این برنامه گزینه‌ های متعددی وجود دارد که هر کدام از آن ها می‌ توانند برای شما سودمند باشد. مهم‌ ترین گزینه آن ها این است که شما می‌ توانید از آپدیت‌ های جدید این برنامه باخبر شوید. تا بتوانید از خدمات این برنامه استفاده کنید.
همچنین اگر دیگر نخواستید از این برنامه استفاده کنید می‌ توانید از گزینه log out استفاده کنید. تا کاملاً از برنامه خارج شوید و کسی نتواند به اطلاعات خصوصی شما دسترسی پیدا کند.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *