دانلود RedVPN برای اندروید


دانلود RedVPN برای اندروید

دانلود فیلترشکن قرمز با لینک مستقیم

دانلود RedVPN برای اندروید! سلام رفقا حالتون چطوره؟ امروز اومدیم با یه وی پی ان جدید دیگه به نام فیلترشکن قرمز یا همون رد! همونطور که از اسم این وی پی ان هم انتظار میره، این وی پی ان بر پایه رنگ قرمز شکل گرفته و همه المان های بصری با رنگ قرمز شکل گرفته و برای رنگ دوم هم از مشکی استفاده شده! اگر دنبال یه وی پی ان جدید و تازه میگردید که هنوز لو نرفته باشه و سرورهاش هنوز بتونن شما رو با اتصال، از شر فیلترینگ خلاص کنن، با ما همراه باشید تا این وی پی ان قرمز رو باهم یه بررسی اجمالی بکنیم!

اول از همه اینکه این وی پی ان رو از کجا میتونیم دانلود کنیم؟ ما هیچوقت دانلود برنامه های اندروید رو از جایی غیر از گوگل پلی پیشنهاد نمیکنیم و معتقدیم دانلود از گوگل پلی مزایایی داره که در دانلود از هیچ مرجع دیگه ای این مزایا وجود نداره! اولین مزیت دانلود از گوگل پلی، اینه که شما مطمئن میشید که آخرین نسخه از برنامه مورد نظرتون رو دانلود کردید و این قضیه در برخی برنامه ها مثل وی پی ان ها خیلی مهمه! دومین نکته هم اینه که علاوه بر اینکه میتونید در گوگل پلی توضیحات کامل برنامه رو با مشخصات کامل اون برنامه مطالعه کنید، مطمئنید که به جای اون برنامه یه بدافزار دانلود نکردید و دانلود امن تری رو نسبت به بقیه منابع دانلود برنامه های اندرویدی، تجربه میکنید!

این وی پی ان تا الان در گوگل پلی توسط بیشتر از 100 هزار نفر دانلود فعال شده و منظور از دانلود فعال، دانلود کامل برنامه و نصب توسط گوگل پلیه! همچنین کاربران این وی پی ان در نظرسنجی گوگل پلی بهش نمره 4.6 رو دادن که نمره خوبی هم محسوب میشه برای این وی پی ان که البته در این نظرسنجی تا الان کمتر از 200 نفر شرکت کردن و این امتیاز خیلی معتبر نیست!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *