دانلود فیلتر شکن Relax Fast VPN + نسخه مود شده


دانلود فیلتر شکن Relax Fast VPN + نسخه مود شده

دانلود برنامه ریلکس فست وی پی ان برای اندروید + رایگان

با فیلتر شکن Relax Fast VPN نه تنها می توانید محدودیت های جغرافیایی و خدمات فیلتر شده را رفع انسداد کنید. بلکه می توانید به کمک این برنامه تمامی فعالیت های اینترنتی خودتان را در زمان سریع تری انجام دهید. چرا که این وی پی ان سرعت بسیار بالایی را برای شما فراهم می کند. و با اتصال پایداری که برای شما ایجاد می کند، این امکان را برای شما به وجود می آورد که بتوانید به مروری بدون محدودیت در فضای اینترنت دست پیدا کنید.

استفاده از شبکه های اجتماعی فیلتر شده

این برنامه به دلیل سرعت بسیار بالایی که از آن برخوردار می باشد توانایی رفع انسداد تمامی انواع فیلترینگ را دارا می باشد. بنابراین شما می توانید به کمک این برنامه از خدماتی که تا پیش از دانلود این برنامه به دلیل محدودیت های اینترنتی محروم بوده اید، برخوردار شوید. همچنین میتوان گفت یکی از مهم ترین ویژگی های این برنامه رفع انسداد تمام شبکه های اجتماعی فیلتر شده نظیر تلگرام ، اینستاگرام، واتساپ و .. می باشد.

Screenshot image

با فیلتر شکن Relax Fast VPN مروری ناشناس داشته باشید

به کمک تکنولوژی تغییر موقعیت مکانی این فیلتر شکن، شما می توانید به راحتی به هر سایتی که می خواهید مراجعه کنید. بدون اینکه نگران لو رفتن اطلاعات و موقعیت مکانی خود باشید.
چرا که این وی پی ان هنگامی که شما به سرور های آن متصل شده اید، IP حقیقی شما را پنهان می کند. و از این طریق سبب می شود هیچ کدام یک از فعالیت های آنلاین شما قابل ردیابی نباشد.

خدمات نامحدود و رایگان برنامه Relax Fast VPN

تمامی خدمات این برنامه رایگان بوده و با وجود رایگان بودن هیچ کدام یک از این خدمات دارای محدودیت نمی باشد. یعنی شما برای استفاده از این وی پی ان و خدمات بی نظیرش هیچ گونه محدودیتی نخواهید داشت. و می توانید به هر مقدار که می خواهید و در هر ساعت از شبانه روز از این برنامه برای دور زدن فیلترینگ موجود بر اینترنت استفاده کنید.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *