دانلود فیلتر شکن Relax Vpn برای آیفون + رایگان


دانلود فیلتر شکن Relax Vpn برای آیفون + رایگان

دانلود برنامه ریلکس وی پی ان برای کامپیوتر

برنامه Relax Vpn فیلتر شکنی رایگان و با امنیت بسیار بالا می باشد. که به شما در دور زدن محدودیت های موجود در اینترنت و دسترسی به محتوای سایت و برنامه های فیلتر شده کمک می کند. شما با استفاده از این برنامه و خدمات بی‌نظیرش می توانید از تمامی برنامه های مسدود شده نظیر تلگرام، اینستاگرام، اسنپ چت، یوتیوب، و سایر برنامه های مشابه استفاده کنید. و از خدمات بی نظیر این برنامه‌ها به راحتی و با کیفیت بالا بهره مند شوید. این وی پی ان به شما کمک می‌کند که تجربه‌ای بی‌نظیر از یک اینترنت آزاد و پرسرعت را داشته باشید. و به تمامی ظرفیت های اینترنت آزاد دسترسی یابید.

امنیت بالا و تضمین شده فیلتر شکن Relax Vpn

ریلکس وی پی ان فیلتر شکنی قدرتمند و با امنیت بالاست. و بهترین خدمات امنیتی را به کاربران خود ارائه می‌کند. امنیت کاربران برای این برنامه در اولویت قرار دارد. و همانطور که گفته شد این برنامه اقدامات گوناگونی را در این راستا انجام داده است. یکی از اقدامات مهمی که در راستای افزایش امنیت کاربران خود انجام می‌دهد، رمزگذاری اتصالات آنها میباشد. این مهم از طریق عبور دادن اتصالات آنها از یک تونل رمزگذاری شده ایمن امکان پذیر شده است.

Screenshot image

سرعت بالای برنامه Relax Vpn

یکی از مهمترین دلایلی که کاربران، این برنامه را به عنوان فیلتر شکن دستگاه خود انتخاب می کنند. سرعت بسیار بالای این برنامه می باشد. مهمترین دلیل سرعت بالای این برنامه وجود سرور های متعدد و با کیفیت آن است. این سرورها که در سراسر نقاط جهان وجود دارند. با ایجاد یک پوشش سراسری برای کاربران، سبب افزایش سرعت و پهنای باند آنها می‌شوند. سرور های متعدد این برنامه به شما در دسترسی به محتوای برنامه ها و سایت های مسدود شده کمک می کنند. یکی از مزایای سرورهای پر تعداد این برنامه، این است که اگر در صورت بروز مشکلی که به هر دلیل ممکن است ایجاد شود. شما میتوانید سروری که دچار اختلال شده است را با سرور دیگری جایگزین کنید. و بدون اینکه دچار مشکل شوید از اینترنت پر سرعت لذت ببرید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *