دانلود فیلتر شکن جدید و قوی Remote VPN با لینک مستقیم


دانلود فیلتر شکن جدید و قوی Remote VPN با لینک مستقیم

روش نصب Remote VPN برای کاربران گوشی های هوشمند

دانلود یک فیلتر شکن مناسب برای دستگاه‌ های کاربران امروزه به چالشی بزرگ برایشان تبدیل شده است. چرا که بسیاری از فیلتر شکن‌ ها به دلیل افزایش شدت محدودیت ‌ها دیگر قدرت قبلی خود را از دست داده اند. و قادر به ارائه خدمات نیستند. اما فیلتر شکن Remote VPN برنامه‌ ای است که هنوز به کمک خدمات باکیفیت و قوی که دارد. می تواند انواع محدودیت های اعمال شده بر اینترنت را دور بزند.

نمایش سرور های جهانی برنامه Remote VPN با سرعت متفاوت

این برنامه دارای سرور های بسیار زیادی است. که شما می‌ توانید با مراجعه به لیست سرور ها تمامی آن ها را مشاهده کنید. این سرور ها دارای سرعت ‌های متفاوت هستند. که شما می‌ توانید بسته به نوع نیازتان یکی از آن ها را برای متصل شدن انتخاب کنید.

دارای منوی کامل با گزینه های مختلف

افزایش امنیت:
یکی از این گزینه ‌ها در مورد امنیت شما می‌ باشد. که نشان می‌ دهد که برنامه چگونه باعث افزایش امنیت شما می‌ شود.

گزینه help:
این گزینه به شما نشان می‌ دهد که در صورت ایجاد مشکل و بروز هرگونه اتفاق که نیاز به کمک داشتید. چگونه می‌ توانید با تیم پشتیبانی تماس برقرار کنید. و پاسخ مشکل خود را دریافت کنید.

اشتراک گذاری برنامه:
در صورتی که از این برنامه راضی بودید و می‌ خواستید که آشنایان و دوستانتان نیز از خدمات با کیفیت این وی پی ان استفاده کنند. می‌ توانید با زدن این گزینه برنامه را برای آن ها ارسال کنید.

سوالاتی درباره فیلتر شکن:
در این قسمت سوالات متداول کاربران در مورد این برنامه نمایش داده شده و سپس پاسخی کوتاه و کارآمد برای آن ها در نظر گرفته شده است. برای مثال اینکه این برنامه چگونه کار می‌ کند. و یا چرا اصلاً باید از فیلتر شکن استفاده کنید و از این دست موارد در این قسمت وجود دارد.

عدم اتصال برنامه Remote VPN برای برخی کاربران

یکی از مشکلاتی که باعث نارضایتی بعضی از کاربران شده است. عدم متصل شدن آن ها به سرور های برنامه است. این مشکل می‌ تواند مربوط به نوع اتصال اینترنت آن ها باشد. که یا بسیار ضعیف است و یا سرور ها از آن پشتیبانی نمی ‌کنند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *