دانلود فیلتر شکن Rider VPN برای آیفون بدون محدودیت


دانلود فیلتر شکن Rider VPN برای آیفون بدون محدودیت

دانلود لینک مستقیم برنامه Rider VPN برای ویندوز

یکی از قدرتمند ترین فیلتر شکن های موجود در بازار به منظور رفع انسداد فیلترینگ اعمال شده بر اینترنت فیلتر شکن Rider VPN می باشد. این برنامه یکی از بهترین برنامه های ارائه دهنده خدمات وی پی ان می باشد. که می تواند به شما در دور زدن انواع محدودیت ها کمک کند. شما می توانید با دانلود و نصب این برنامه بر روی دستگاهتان از هرگونه خدمات اینترنت بین المللی استفاده کنید. و از گشت و گذار بدون هیچگونه مشکلی در اینترنت لذت ببرید.

Screenshot image

Screenshot image

سرور های متعدد و پرتعداد برنامه Rider VPN

با افزایش شدت محدودیت های اینترنتی بسیاری از فیلتر شکن های قدیمی از کار افتاده اند. اما این فیلتر شکن هنوز از قدرت و سرعت بسیار بالایی برخوردار است. و این قدرت بالا به دلیل سرور هایی است که این برنامه در سراسر جهان از آن ها برخوردار می باشد. شما می توانید با متصل شدن به هر کدام یک از این سرورها اتصالی پرسرعت و پایدار را تجربه کنید. و به کمک آن سایت ها و برنامه های مسدود شده را رفع انسداد کنید و از خدمات موجود در آن ها لذت ببرید. گفتنی است که به دلیل اینکه این سرورها بسیار پرتعداد هستند ترافیک زیادی بر روی آن ها اعمال نمی‌ شود و در واقع دلیل عدم افت سرعت این سرورها همین مسئله است.

Screenshot image

قابل استفاده با انواع اینترنت

به دلیل قدرت بالا و کیفیت بی نظیر سرور های این برنامه شما می توانید با هر نوع اینترنتی که دارید از اتصالی پرسرعت و پایدار برخوردار شوید. بنابراین فرقی نمی‌ کند که شما با چه نوع اتصالی به سرور های این برنامه متصل می شوید. چرا که این برنامه قدرت لازم برای دور زدن انواع محدودیت ‌ها را به شما هدیه می‌ کند. بنابراین شما می توانید با انواع اینترنت مانند 3G,4G,LTE و همچنین نقاط اتصال وای فای به این برنامه متصل شوید و از آن برای دور زدن انواع محدودیت های اینترنتی استفاده کنید.

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *