چگونگی نصب فیلتر شکن Right VPN برای کاربران اینترنت


چگونگی نصب فیلتر شکن Right VPN برای کاربران اینترنت

دانلود وی پی ان Right VPN با لینک مستقیم

اگر می خواهید به کمک یک فیلتر شکن بتوانید به سادگی بر انواع محدودیت ‌های اینترنت غلبه کنید. و پس از رفع انسداد سایت‌ ها و برنامه ‌های فیلتر شده از خدمات آن ها برخوردار شوید. می‌ توانید فیلتر شکن Right VPN را به راحتی از طریق گوگل پلی و سایر منابع معتبر دانلود و نصب کنید. سپس از خدمات آن برای دسترسی به اینترنت آزاد و بین‌ الملل برخودار شوید.

سرور های کم تعداد اما باکیفیت برنامه Right VPN

این برنامه به طور کلی تنها دو سرور در آمریکا و انگلیس دارد. اما به دلیل کیفیت بسیار بالای آن ها حتی با وجود ۱۰۰ هزار کاربر و ترافیک شدیدی که بر روی آن ها اعمال می‌ شود. می‌ تواند باز اتصالی قدرتمند و پایدار برای شما به ارمغان بیاورد. شما به کمک این فیلتر شکن و اتصالی که برای شما برقرار می‌ کند. می‌ توانید به تمامی خدمات موجود در اینترنت دسترسی پیدا کنید. حتی آن‌ هایی که به دلیل فیلترینگ از دسترس خارج شده اند.

رابط کاربری بسیار ساده فیلتر شکن Right VPN و نحوه اتصال

این برنامه از یک رابط کاربری بسیار ساده برخوردار است. به گونه ‌ای که هیچگونه گزینه ‌ی اضافه به غیر از دکمه اتصال در رابط کاربری آن وجود ندارد.
در واقع شما می‌ توانید به کمک این رابط کاربری ساده تنها با یک کلیک بر روی گزینه اتصال به صورت کاملاً اتوماتیک به یکی از دو سرور این برنامه متصل شوید. و از اتصال برقرار شده به راحتی استفاده کنید.

امنیت این برنامه در چه سطحی قرار دارد؟

در مورد امنیتی که این برنامه برای شما فراهم می‌ کند. باید گفت به دلیل عدم رمزگذاری داده‌ های شما هنگام انتقال امنیت آن نسبت به بسیاری از فیلتر شکن ‌هایی که این عمل را انجام می‌ دهند. پایین ‌تر می‌ باشد. اما قابل ذکر است که این برنامه هیچگونه اطلاعاتی از شما را با اشخاص ثالث به اشتراک نمی‌ گذارد. تا از حریم خصوصی شما محافظت کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *