دانلود فیلتر شکن پرسرعت Riseup Vpn برای آیفون


دانلود فیلتر شکن پرسرعت Riseup Vpn برای آیفون

دانلود برنامه Riseup Vpn برای ویندوز بدون قطعی

نصب فیلتر شکن Riseup Vpn به شما کمک می کند تا بتوانید تمام فیلترینگ و سانسورینگ موجود در کشور را از بین ببرید. و به راحتی تمام وب سایت های مسدود شده در کشور را در یک چشم به هم زدن باز کنید. علاوه بر آن شما می توانید هر برنامه ای که می خواهید را بر روی گوشی همراه خود نصب کنید. و با کیفیت بالا از آن ها استفاده کنید. علاوه بر برنامه ها، امکان نصب بازی های مختلف برای شما امکان پذیر می شود. و یا حتی می توانید با سرعت بالا بازی های آنلاین را انجام دهید و از آن ها لذت ببرید.

نصب برنامه Riseup Vpn بدون نیاز به ثبت اطلاعات

یکی از خصوصیت های خوب دیگری که این برنامه دارد. این است که هنگام نصب برنامه نیاز نیست شما اطلاعات شخصی خود را در اختیار برنامه بگذارید. و بدون نیاز به ثبت نام کردن و تشکیل اکانت، می‌ توانید از  سرور های این برنامه استفاده کنید . به صورتی که فقط کافی است با لینک های مستقیم این برنامه را نصب کنید. این مورد باعث می شود که امنیت شما بسیار بالا برود. و هیچ چیزی در این وی پی ان وجود نداشته باشد که امنیت شما با آن به خطر بیفتد. پس می توانید به راحتی این برنامه را برای خود نصب کنید.

Screenshot image

رمزگذاری حرفه ای اطلاعات شما توسط Riseup Vpn

این فیلترشکن و سرور هایش تمام اطلاعات شما را رمزگذاری می کند. تا بتوانید به راحتی در سایت های مختلف به گشت و گذار بپردازید و توسط هیچ شخص ناشناسی ردیابی و شناسایی نشوید. علاوه بر آن این برنامه تمام اطلاعات شما را که دانلود و آپلود می کنید، ایمن می کند. و نمی گذارد به وسیله هکر های مختلف هک شوید. بنابراین می توانید به راحتی این برنامه را برای خود نصب کنید، و با سرعت و امنیت بالا از امکانات آن بهره ببرید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *