دانلود لینک مستقیم فیلتر شکن Rocket VPN


دانلود لینک مستقیم فیلتر شکن Rocket VPN

برنامه رایگان راکت وی پی ان برای آیفون بدون قطعی

یکی از برنامه های مهم برای گوشی های اندرویدی، فیلترشکن Rocket VPN است. زیرا این برنامه به شما این امکان را می‌ دهد تا بتوانید به راحتی برنامه های مورد علاقه خود مانند تلگرام و اینستاگرام را نصب کنید. و از تمام امکانات آن ها بهره ببرید. علاوه بر آن این برنامه چون از سرعت بالایی برخوردار است، شما به وسیله آن می توانید تماس های ویدیویی و صوتی را با بهترین کیفیت انجام دهید.

رمزگذاری اطلاعات خصوصی توسط Rocket VPN

علاوه بر سرعت بالایی که این برنامه در اختیار شما قرار می دهد، از امنیت بالایی نیز برخوردار است. یعنی شما می توانید با اطمینان کامل به این برنامه، به سایت های مختلف بروید. و بدون اینکه موقعیت مکانیتان به خطر بیفتد از اطلاعات موجود در سایت ها استفاده کنید. و در صورت نیاز هر فیلم و مطلبی که می خواهید را دانلود کنید. ولی این برنامه هیچ اطلاعاتی از شما را ذخیره نمی کند یا به دست افراد ناشناس نمی دهد.

بدون نیاز به ثبت اطلاعات

یکی از علت هایی که باعث می شود این برنامه از امنیت بالایی برخوردار باشد و اطلاعات شما را به دست افراد ناشناس ندهد. این است که هنگام نصب برنامه از شما اطلاعات خصوصیتان را نمی خواهد و نیاز به ثبت نام ندارد. بنابراین شما می توانید پس از نصب از سرور های این برنامه به راحتی استفاده کنید.

Screenshot image

افزایش سرعت و کارایی با برنامه Rocket VPN

به دلیل سرور های پرسرعتی که در این برنامه وجود دارد، سرعت شما بسیار افزایش پیدا می‌ کند. و با هر نوع اینترنتی که به این برنامه متصل شوید می توانید با بهترین سرعت و کیفیت هر چیزی که می خواهید را دانلود کنید. در کل این برنامه باعث افزایش مرور بهتره شما می شود. تا بتوانید به راحتی هر فیلترینگی در کشور را از بین ببرید. و فیلم های مورد علاقه خود را در هر سایتی به صورت آنلاین تماشا کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *