دانلود فیلتر شکن RodNet VPN برای همراه اول


دانلود فیلتر شکن RodNet VPN برای همراه اول

دانلود برنامه RodNet VPN با لینک مستقیم

این موقعیت حتماً برای همه کاربران پیش آمده است که خواسته اند از خدمات اینترنتی مانند سایت ها یا برنامه ها استفاده کنند. اما به دلیل محدودیت‌ های موجود نتوانستند. بنابراین همه کاربران نیاز به فیلتر شکنی قوی دارند تا بتوانند به کمک آن، این محدودیت‌ ها را کنار بگذارند. و به راحتی از تمامی ظرفیت‌ های اینترنت استفاده کنند.
یکی از فیلتر شکن‌ های مناسب برای انجام این عمل فیلتر شکن RodNet VPN می‌ باشد. زیرا این برنامه به راحتی به صورت رایگان قابل دانلود و نصب است. و می‌ تواند قدرت لازم به منظور دور زدن محدودیت‌ ها را برای شما فراهم کند.

Screenshot image

محدودیت استفاده از RodNet VPN

یک نکته منفی و قابل توجه در مورد این فیلتر شکن محدودیت استفاده کاربران از آن می‌ باشد. این بدان معنی است که کاربران فقط با نوع خاصی از اینترنت می‌ توانند از خدمات این برنامه برخوردار شوند. و آن هم اینترنت شرکت همراه اول و اینترنت ‌های خانگی می‌ باشد. در نتیجه می‌ توان گفت این برنامه با سایر اینترنت‌ ها نظیر ایرانسل و رایتل کار نمی‌ کند.

برقراری اتصالی پایدار

این برنامه از سرور های بسیار قدرتمند و با کیفیت برخوردار است. به همین دلیل اتصالی که برای شما پدید می‌ آید بسیار پایدار و یکنواخت خواهد بود. و شما می‌ توانید به کمک این اتصال انواع محدودیت‌ ها را از بین ببرید و از خدمات مورد نیازتان در سرتاسر جهان برخوردار شوید.

Screenshot image

انواع ویژگی های حفاظتی و امنیتی در برنامه RodNet VPN

علاوه بر ویژگی‌ های گفته شده این برنامه از امنیت بسیار بالایی نیز برخوردار است. که سبب می‌ شود شما بتوانید با خیال راحت از این برنامه استفاده کنید. در واقع این برنامه داده ‌های شما را هنگام انتقال رمزگذاری می‌ کند، همچنین هیچگونه اطلاعاتی از شما را ذخیره نمی‌ کند. تا آسیب پذیری کمتری داشته باشید. علاوه بر آن هیچگونه همرسانی اطلاعات با اشخاص ثالث صورت نمی گیرد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *