دریافت Rose Vpn Green برای دور زدن محدودیت جهانی


دریافت Rose Vpn Green برای دور زدن محدودیت جهانی

نصب فیلتر شکن Rose Vpn Green از گوگل پلی برای شبیه ساز اندروید

امروزه برنامه ‌های زیادی تحت عنوان فیلتر شکن در گوگل پلی وجود دارند. اما بسیاری از آن ها قادر به ارائه خدمات به تمامی کاربران نیستند و برای کاربران خاصی هستند. یکی از این فیلتر شکن ‌ها برنامه Rose Vpn Green می باشد. این فیلتر شکن تنها برای کاربران عرب زبان خصوصا عربستان و الجزایر می باشد. پس شما قادر به استفاده از خدمات این برنامه نخواهید بود.

آیا این برنامه رایگان است؟

ما برای استفاده از این برنامه نیاز به ساخت اکانت و حساب کاربری داریم. بنابراین می‌ توان گفت که خدمات این برنامه رایگان نمی‌ باشد و شما باید حتماً حساب این برنامه را خریداری کنید.

تماشای سرور های متعدد برای عربستان

این برنامه دارای سرور های بسیار زیادی برای کشور عربستان می‌ باشد که در ویدیو زیر آن را نمایش می دهیم. به گونه ‌ای که کاربران عرب زبان می‌ توانند به راحتی به یکی از این سرور ها متصل شوند. و از سطح تمامی محدودیت‌ های اینترنتی عبور کنند. سپس به خدمات مورد نیازشان در سایت ‌ها و برنامه‌ های فیلتر شده دسترسی پیدا کنند.

رابط کاربری مناسب برای استفاده از Rose Vpn Green

از آنجایی که این برنامه رابط کاربری مناسب دارد. نحوه استفاده از خدمات آن بسیار ساده و آسان خواهد بود. و شما می‌ توانید در صورت توانایی بهره بردن از این برنامه، به راحتی از خدماتش برخوردار شوید.

Screenshot image

امنیت برنامه Rose Vpn Green چگونه است؟

حریم خصوصی این برنامه بسیار بالا است. چرا که این برنامه به هیچ عنوان، هیچگونه اطلاعاتی را با اشخاص ثالث همرسانی نمی کند. اما در سایر موارد بسیار ضعیف عمل می‌ کند. چرا که یکی از مهم ترین خدمات امنیتی که فیلتر شکن‌ ها انجام می‌ دهند. یعنی رمزگذاری داده‌ ها هنگام انتقال را این برنامه انجام نمی‌ دهد. پس امنیت شما تا حد زیادی هنگام استفاده از این برنامه در مقایسه با سایر برنامه‌ های مشابه پایین می‌ آید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *