دریافت فیلتر شکن فعال RPGVPN برای کاربران اندروید


دریافت فیلتر شکن فعال RPGVPN برای کاربران اندروید

نصب وی پی ان RPGVPN با لینک مستقیم برای تلگرام

اگر به دنبال فیلتر شکنی هستید که از اعتبار بالایی برخوردار باشد. و علاوه بر آن خدمات بسیار باکیفیتی را در اختیار شما قرار دهد. تا بتوانید از انواع خدمات اینترنتی حتی در صورت فیلتر بودن نیز برخوردار شوید. می‌ توانید فیلتر شکن RPGVPN را انتخاب کنید. چرا که این برنامه هم از محبوبیت بالایی برخوردار است. و هم از کیفیت بسیار بالا برای دور زدن انواع فیلترینگ موجود در اینترنت برخوردار است.

Screenshot image

سرور های پرتعداد و قوی، رمز قدرت بالای برنامه RPGVPN

این برنامه از تعداد بالای سرور برخوردار است. به گونه ‌ای که حتی در بعضی از کشور ها نه تنها یک عدد بلکه چندین عدد سرور موجود است. برای مثال در کشور کانادا این برنامه دارای ۳ سرور می‌ باشد. که این موضوع سبب می‌ شود. که ترافیک کاربران بر روی این سرورها تقسیم شود و هیچ کدام از سرور ها از دسترس خارج نشود. بنابراین هنگامی که شما این برنامه را دانلود و نصب می‌ کنیم. می‌ توانید با خیالی راحت از آن استفاده کنید. و در سریع‌ ترین زمان ممکن به انواع خدمات مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنید.

Screenshot image

تونل کردن برنامه ها برای استفاده راحت تر

این برنامه برای راحتی کار کاربرانش قابلیت تونل کردن برنامه‌ ها را در خود قرار داده است. این بدان معنی است که شما می‌ توانید برنامه‌ هایی را که می‌ خواهید هنگام استفاده از فیلتر شکن رفع انسداد کنید را انتخاب کنید. تا دیگر برنامه‌ها از خدمات وی پی ان استفاده نکنند و شما مجبور به خاموش روشن کردن برنامه نباشید.

Screenshot image

امنیت بالا و مطمئن را هنگام مرور توسط RPGVPN تجربه کنید

همچنین امنیتی که این برنامه برای کاربرانش فراهم می‌ کند در حد بسیار بالایی بوده است. به طوری که انواع خدمات امنیتی را برای آن ها در نظر گرفته است. و به هیچ عنوان نمی‌ گذارد هیچ خطری کاربرانش را تهدید کند. برای مثال این برنامه داده ‌های کاربران را هنگام انتقال رمزگذاری می کند تا کسی متوجه فعالیت های آنلاین آن ها نشود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *