دانلود فیلتر شکن رایگان RugeVPN برای اندروید


دانلود فیلتر شکن رایگان RugeVPN برای اندروید

نسخه مود شده برنامه RugeVPN بدون قطعی

یکی از بهترین و کارآمدترین راه حل ها برای دور زدن محدودیت های اینترنتی استفاده از فیلتر شکن های موجود در بازار است. اما همه فیلتر شکن های موجود در بازار از کیفیت و قدرت لازم برای دور زدن محدودیت ها برخوردار نیستند و بسیاری از آن ها امنیت کافی را برای ما ایجاد نمی ‌کنند. بنابراین نیاز به فیلتر شکنی قابل اعتماد و قدرتمند داریم، که بتواند قدرت لازم برای دور زدن محدودیت‌ ها را برای ما ایجاد کند. که فیلتر شکن RugeVPN با وجود قدرت و سرعت بسیار بالایی که دارد این کار ها را برای ما انجام می دهد.

Screenshot image

جلوگیری از ردیابی شدن

یکی از ویژگی های امنیتی این برنامه که بسیار کاربردی است، مرور ناشناسی است که ما می توانیم به وسیله این فیلتر شکن تجربه کنیم. برای این منظور، این وی پی ان موقعیت جغرافیایی ما را به صورت پنهان در می آورد. و آی پی اصلی ما را با یک آی پی جعلی جایگزین می‌ کند. تا از این طریق هیچ کدام یک از فعالیت های آنلاین ما قابل ردیابی نباشند.

ایجاد اتصالی پایدار با سرور های فیلتر شکن RugeVPN

سرور های این وی پی ان همگی از قدرت و سرعت بالایی برخوردار هستند. این سرور ها که در سراسر نقاط جهان پراکنده شده اند، با ایجاد یک شبکه بین المللی برای ما سرعتی بالا و اتصالی پایدار را ایجاد می کنند. در نتیجه ما می توانیم به آسانی به هر سروری که می خواهیم متصل شویم و یک اتصال پایدار و نامحدود برای خود ایجاد کنیم.

Screenshot image

خدمات رایگان

برنامه RugeVPN یکی از باکیفیت ترین فیلتر شکن های رایگان موجود در بازار می باشد. با وجود اینکه این برنامه دارای نسخه پریمیوم نیز می‌ باشد اما نسخه رایگان آن نیز از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. که به ما امکان می‌ دهد بدون پرداخت هیچ گونه هزینه از اینترنت آزاد و بین‌ المللی برخوردار شویم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *