دانلود فیلتر شکن Run VPN برای اندروید + رایگان


دانلود فیلتر شکن Run VPN برای اندروید + رایگان

فیلتر شکن قوی و ایمن ران وی پی ان با لینک دانلود

اگر به دنبال یک فیلتر شکن پرسرعت و با قدرت بسیار بالا می‌ باشد، ما به شما برنامه Run VPN را معرفی می کنیم. که این امکان را برای کاربران فراهم می کند تا بتوانند تمامی محدودیت ها و فیلترینگ اعمال شده بر اینترنت را دور بزنند. و به کمک این برنامه به محتوای مورد نیازشان در سایت ها و برنامه های مسدود شده دسترسی پیدا کنند. در واقع شما با این فیلتر شکن بسیار پر سرعت می توانید در سریع ترین زمان ممکن به هر محتوایی که در اینترنت به دنبال آن هستید، دسترسی پیدا کنید.

حریم خصوصی ایمن و مطمئن برنامه Run VPN

اولویت اول این برنامه رضایت کاربرانش می باشد. این فیلتر شکن برای افزایش رضایت کاربران خود اقدامات گوناگونی را انجام داده است. یکی از مهمترین اقداماتی که این برنامه در راستای افزایش رضایت و امنیت کاربران خود انجام می‌دهد. دادن تعهداتی است که طبق این تعهدات، به هیچ عنوان هیچ مقدار از اطلاعات و سوابق مرور کاربرانش را ذخیره نکند. همچنین این برنامه متعهد می شود که هیچ نظارتی بر فعالیت‌ های آنلاین کاربرانش انجام ندهد. و اطلاعات خصوصی کاربران را در اختیار اشخاص ثالث قرار ندهد. بنابراین شما می توانید با خیالی راحت از این برنامه استفاده کنید و از اینترنت نامحدود در کشور خود و دیگر کشور ها لذت ببرید.

Screenshot image

استفاده بدون محدودیت از برنامه Run VPN

شما برای استفاده کردن از این وی پی ان بر خلاف بسیاری از فیلتر شکن های موجود در بازار هیچ گونه محدودیتی نخواهید داشت. این بدان معنی است که شما می‌توانید هر ساعت از شبانه روز به هر مقداری که مورد نیازتان است، از این برنامه و خدمات بی‌نظیرش استفاده کنید. محدودیت هایی که دیگر فیلتر شکن های موجود در بازار از آن برخوردار هستند، محدودیت حجمی و زمانی استفاده است. که همانطور که گفته شد این برنامه فاقد هرگونه محدودیت می باشد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *