دانلود فیلتر شکن کرگدن برای آیفون با لینک مستقیم


دانلود فیلتر شکن کرگدن برای آیفون با لینک مستقیم

دانلود فیلتر شکن پرسرعت Ryn Vpn برای کامپیوتر

برای دور زدن فایروال های موجود در کشور شما نیاز به یک فیلتر شکن پرسرعت مانند برنامه کرگدن دارید. وقتی این برنامه را نصب کنید به راحتی می توانید به تمام سایت های موجود در کشور دسترسی پیدا کنید. همچنین برنامه باعث افزایش امنیت شما می شود که یک نکته مثبت درباره این برنامه است.

بدون محدودیت زمانی و مکانی

فیلتر شکن پرسرعت کرگدن هیچگونه محدودیتی برای شما ایجاد نمی کند و می توانید در هر ساعت از شبانه روز به هر مقدار که می خواهید از سرور‌های این برنامه استفاده کنید. و به آن ها متصل بمانید به گونه‌ای که پس از اتصال به این سرورها برای شما محدودیت زمانی ایجاد نمی شود. و می توانید هر چند ساعت که بخواهید از آن ها استفاده کنید. بدون اینکه مهم باشد به چه سایت و برنامه‌ای مراجعه می کنید. علاوه بر آن کشوری که در آن قرار دارید مدنظر نیست و در هر زمان و هر کجا که باشید می توانید این برنامه را برای خود نصب و استفاده کنید.

فیلتر شکن Ryn Vpn نیاز به ثبت نام ندارد

خیلی از افراد از ترس به سرقت رفتن اطلاعات خود و ساخت اکانت در فیلتر شکن ها از این برنامه ها استفاده نمی کنند. و نمی توانند به بسیاری از موارد دلخواه خود دسترسی پیدا کنند. ولی یکی از ویژگی هایی که این برنامه دارد این است که پس از اینکه شما فیلتر شکن را بر روی گوشی همراه و کامپیوتر خود نصب می کنید. نیازی نیست اطلاعات خود را در اختیار برنامه بگذارید. این موضوع باعث می‌ شود که امنیت اطلاعات شما بسیار بالا برود و کسی نتواند به اطلاعات شخصی شما دسترسی پیدا کند.

Screenshot image

افزایش امنیت اطلاعات توسط فیلتر شکن کرگدن

برای بالا بردن امنیت اطلاعات خود شما می توانید نسخه جدید این برنامه را دانلود کنید و به یکی از سرورهای پرسرعت و ایمن آن متصل شوید. تا بتوانید با خیال راحت در تمام سایت های موجود در کشور آنلاین شوید و علاوه بر حفاظت از اطلاعات خود، تمام محدودیت ها را از بین ببرید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *