دانلود فیلتر شکن SafeNet Vpn برای آیفون + نسخه جدید


دانلود فیلتر شکن SafeNet Vpn برای آیفون + نسخه جدید

برنامه رایگان و ایمن سیف نت وی پی ان

امروزه کاربرانی که از اینترنت ایران استفاده می کنند، با چالش‌ های گوناگونی مواجه می باشند. یکی از مهم‌ ترین چالش‌ ها محدودیت و فیلترینگ اعمال شده بر اینترنت می باشد. که دست و پای کاربران را بسیار بسته است و آن ها را از بسیاری از خدمات اینترنتی محروم کرده است. در واقع کاربران نمی‌ توانند از تمامی ظرفیت‌ های اینترنت استفاده کنند. ولی با برنامه SafeNet Vpn که یک فیلتر شکن قدرتمند و پرسرعت می باشد. به کاربران کمک می کند تا بتوانند به هر محتوایی که مورد نیاز شان است، از سایت ها و برنامه های مسدود شده دسترسی پیدا کنند.

مروری ایمن و غیر قابل نفوذ با برنامه SafeNet Vpn

یکی از نکاتی که این برنامه را به یک فیلتر شکن فوق العاده تبدیل می کند. فراهم کردن بستری است که با استفاده از آن می توانید به راحتی مرور ایمن و غیر قابل شناسایی داشته باشید. این برنامه در واقع با پنهان کردن آی پی ارزی شما و نشان دادن آی پی سروری که به آن متصل هستید. به عنوان آی پی شما، موقعیت جغرافیاییتان را پنهان می‌ کند. بنابراین هیچ کدام از فعالیت های آنلاین شما قابل ردیابی نخواهند بود. و شما می‌ توانید مروری ایمن و غیر قابل ردیابی را تجربه کنید. این ویژگی سبب می شود تا کاربران بتوانند بدون هیچ نگرانی به مرورگردی در اینترنت بپردازند.

Screenshot image

فیلتر شکن SafeNet Vpn بدون هیچ محدودیتی

شما برای استفاده از این برنامه هیچ گونه محدودیتی نخواهید داشت. و می توانید هر زمان از شبانه روز به هر مقدار که مورد نیازتان است، از آن استفاده کنید و از خدمات آن بهره ببرید. در واقع این برنامه یکی از ویژگی های مثبتش استفاده نامحدود از آن می باشد. چرا که بسیاری از فیلتر شکن های رایگان موجود در بازار دچار محدودیت های خاص هستند. برای مثال برخی از آن ها دارای محدودیت ترافیکی هستند و بعد از یک مدت استفاده کردن قطع می شوند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *