دانلود فیلتر شکن SafeShell VPN برای کامپیوتر


دانلود فیلتر شکن SafeShell VPN برای کامپیوتر

برنامه اندروید SafeShell VPN نسخه اصلی

همانطور که می‌ دانید امروزه بازار فیلتر شکن‌ ها به دلیل افزایش شدت محدودیت‌ ها بسیار داغ شده است. و کاربران زیادی به دنبال فیلتر شکن به منظور دور زدن محدودیت‌ ها هستند. اما همه آن ها از کیفیت مطلوب برخوردار نیستند. یکی از این فیلتر شکن‌ ها که کیفیت نامعلومی دارد، برنامه SafeShell VPN می‌ باشد.

Screenshot image

سرور های فعال فیلتر شکن SafeShell VPN

همانطور که می‌ دانید یکی از مهم‌ ترین فاکتور های یک فیلتر شکن ایده‌ آل سرورهای با کیفیت می‌ باشد. سرور های این برنامه نیز بر طبق ادعای سازندگانش از کیفیت مطلوب برخوردار است. که این ادعا، ادعای بسیار بزرگی می‌ باشد و احتمالاً چندان صحیح نخواهد بود.

دارای گروه پشتیبانی قوی

این برنامه از یک تیم پشتیبانی قوی برخوردار می‌ باشد. که شما می‌ توانید در صورت بروز مشکل با آن ها در تماس باشید و مشکلات به وجود آمده را به آن ها اطلاع دهید. تا در اسرع وقت راه حل مشکل به وجود آمده را دریافت کنید. راه ارتباطی از طریق ایمیل و همچنین سایت برنامه امکان‌ پذیر است.

استفاده ساده و آسان با استفاده از اتصال خودکار

از آنجایی که این برنامه دارای قابلیت اتصال خودکار می‌ باشد. استفاده از آن بسیار ساده و بی دردسر خواهد بود و شما می‌ توانید بدون هیچ مشکلی و تنها با یک کلیک به صورت کاملاً خودکار به سرور مورد نظرتان متصل شوید.

Screenshot image

امنیت سایبری برنامه SafeShell VPN

از آنجایی که این برنامه داده ‌های شما را هنگام انتقال رمزگذاری می‌ کند. خطر کمتری هنگام آنلاین بودن متوجه شما خواهد بود. به همین دلیل شما می‌ توانید با خیالی راحت‌ تر از این برنامه برای گشت و گذار کردن در اینترنت به صورت آزادانه و برخورداری از خدمات مسدود شده استفاده کنید.

پنهان کردن آی پی اصلی شما

از آنجایی که این برنامه آی پی حقیقی شما را پنهان می‌ کند و آن را با یک آی پی جعلی جایگزین می‌ کند. شما می‌ توانید بدون اینکه هیچ کدام از فعالیت ‌های آنلاینتان قابل ردیابی و شناسایی باشد، در اینترنت مرور کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *