دانلود نسخه جدید فیلتر شکن Safe Vpn با لینک مستقیم


دانلود نسخه جدید فیلتر شکن Safe Vpn با لینک مستقیم

دانلود فیلتر شکن سیف وی پی ان برای اندروید

امروزه محدودیت‌ها و فیلترینگ اعمال شده بر اینترنت کاربران را مجاب به استفاده از فیلتر شکن ها کرده است. اما به دلیل اینکه فیلتر شکن های بسیاری به عنوان بدافزار شناسایی شده‌اند، اطمینان به هر برنامه ای غیر ممکن است. بنابراین شما باید یک فیلتر شکن مطمئن و ایمن را به عنوان فیلتر شکن دستگاه خود انتخاب کنید. برنامه Safe Vpn ، فیلتر شکنی قدرتمند و با سرعت بالاست. که به شما امکان می دهد که بتوانید به راحتی محدودیت ها و فیلترینگ اعمال شده بر اینترنت را دور بزنید. و به محتوای سایت ها و برنامه های مسدود شده دسترسی پیدا کنید.

امنیت حریم شخصی با برنامه Safe Vpn

یکی از مهم ترین نکاتی که شما در انتخاب یک فیلتر شکن باید در نظر بگیرید امنیت و احترامی است که برای حریم شخصی شما قائل است. این وی پی ان یکی از بهترین فیلتر شکن ها در این زمینه است. این برنامه خدمات گوناگونی را در راستای افزایش امنیت حریم شخصی شما انجام می دهد. از جمله این اقدامات یک سری تعهدات است که این برنامه به کاربران خود می دهد. طبق این تعهدات برنامه متعهد می شود که در تحت هیچ شرایطی هیچگونه سابقه اطلاعاتی را از کاربران خود ذخیره نکند. و آنها را در اختیار اشخاص ثالث قرار ندهد.

Screenshot image

سرعت بینظیر فیلتر شکن Safe Vpn

از دیگر نکات قابل توجه در مورد برنامه سیف وی پی ان می توان به سرعت بی نظیر آن اشاره کرد. این برنامه در واقع با سرعت بی‌نظیری که به کاربران خود ارائه می‌کند، برای آنها اتصالی پایدار را فراهم می‌کند. که با استفاده از آن می توانند به راحتی به محتوای دلخواهشان دسترسی یابند. از دلایل عمده این سرعت بالا می توان به سرور های متعدد و با کیفیت این برنامه اشاره کرد. همچنین این سرورها که در سراسر نقاط جهان پراکنده شده اند. با ایجاد یک پوشش سراسری برای کاربران برای آنها اینترنتی پرسرعت و پهنای باند نامحدود فراهم می کنند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *