دانلود لینک مستقیم فیلتر شکن SailfishVPN برای اندروید


دانلود لینک مستقیم فیلتر شکن SailfishVPN برای اندروید

فیلتر شکن نامحدود و رایگان SailfishVPN برای کامپیوتر

اگر به دنبال یک فیلتر شکن ایمن و پرسرعت برای دستگاه خود هستید، فیلتر شکن SailfishVPN می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد. زیرا این برنامه با سرورهای پرسرعت و نامحدودی که دارد قدرت کافی به منظور رفع انواع محدودیت ها را برای شما فراهم می کند. تا بتوانید به وسیله آن به تمام خدمات مورد نیازتان که تا قبل از استفاده از این برنامه از آن ها محروم بودید، دسترسی پیدا کنید. و از اینترنت نامحدود و بین المللی برخوردار شوید.

Screenshot image

خدمات رایگان و نامحدود برنامه SailfishVPN

تمامی خدماتی که این برنامه به کاربران خود ارائه می ‌کند به صورت رایگان می باشد. یعنی شما برای برخورداری از این امکانات نیاز به پرداخت هزینه برای خریداری اکانت پریمیوم سایر وی پی ان ها را ندارید.
همچنین گفتنی است که تمامی خدمات این فیلتر شکن به صورت نامحدود بوده و شما می توانید در هر مدت شبانه روز به هر مقداری که می خواهید از این فیلتر شکن و سرور هایش برای دور زدن محدودیت ها استفاده کنید.

حفظ موقعیت مکانی شما توسط فیلتر شکن SailfishVPN

یکی از مهم ترین اقدامات امنیتی این برنامه برای افزایش امنیت کاربران خود پنهان کردن موقعیت جغرافیایی آن ها به منظور ایجاد بستری مناسب برای مرور ناشناس می باشد. در واقع این برنامه با پنهان کردن آی پی حقیقی شما و جایگزین کردن آن با یک آی پی جعلی و نادرست باعث مجهول شدن موقعیت جغرافیایی شما می شود. در نتیجه هنگام استفاده از این برنامه هیچ کدام از فعالیت های آنلاین شما قابل ردیابی نمی باشد.

Screenshot image

اتصال آسان به سرور ها

این برنامه یک فیلتر شکن با رابط کاربری آسان و کاربردی می باشد. به همین دلیل اتصال به سرور های این برنامه بسیار آسان می باشد.
برای اتصال تنها کافی است یا سرور مورد نظر خود را به صورت دستی انتخاب کنید و بر روی آن ضربه بزنید. تا اتصال شما در کوتاه ترین زمان ممکن برقرار شود.
یا بر روی دکمه اتصال خودکار ضربه بزنید تا این برنامه با شناسایی موقعیت جغرافیایی، شما را به نزدیک ترین و بهترین سرور موجود متصل کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *