نصب فیلتر شکن جدید SALUTE VPN برای تلفن همراه


نصب فیلتر شکن جدید SALUTE VPN برای تلفن همراه

دانلود برنامه SALUTE VPN برای گوشی اندرویدی

همه ما با محدودیت‌ های اعمال شده بر اینترنت دچار مشکل شده ‌ایم و شدت این محدودیت‌ ها باعث شده است. که از بسیاری از خدمات اینترنتی باز بمانیم.
یکی از فیلتر شکن‌ هایی که به تازگی به بازار ارائه شده است و کیفیت آن کاملا نامعلوم است. ولی سازندگان آن ادعا دارند که این برنامه قادر است سرعت بسیار بالایی را در اختیار ما قرار دهد، برنامه SALUTE VPN نام دارد. که ما می‌ توانیم آن را بر روی دستگاه خود نصب کنیم و به عنوان فیلتر شکن از آن استفاده کنیم.

سرور های تازه نفس و خلوت در برنامه SALUTE VPN

همانطور که گفته شد این برنامه کاملاً ناشناخته می‌ باشد به طوری که تعداد کاربران آن به بیش از ۱۰۰ نفر تجاوز نمی‌ کند. همین موضوع نشان می‌ دهد که سرور های این برنامه بسیار خلوت می‌ باشند.
خلوتی سرور ها باعث می‌ شود قدرت و سرعتی که در اختیار ما قرار داده می‌ شود از کیفیت بسیار بهتری برخوردار باشد. چرا که ترافیک زیادی بر سرور ها اعمال نشده است و سرور ها از دسترس خارج نخواهند شد.

Screenshot image 1

بدون پرداخت هزینه متصل شوید:

ما می‌ توانیم بدون اینکه نیازی به پرداخت هزینه داشته باشیم، این برنامه را بر روی دستگاه خود نصب کنیم. چرا که این فیلتر شکن یکی از برنامه‌ های موجود در گوگل پلی است. که به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است. و ما می‌ توانیم از آن به عنوان فیلتر شکن دستگاه خود به صورت رایگان استفاده کنیم.

Screenshot image 2

دسترسی به حریم خصوصی مطمئن با تونل های رمزگذاری شده SALUTE VPN

این برنامه با سیاست‌ هایی که دارد باعث شده است که هنگام استفاده حس خوبی به ما دست بدهد. چرا که باعث می‌ شود امنیت حریم خصوصی ما تا حد زیادی افزایش پیدا کند.
همچنین این برنامه به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی اطلاعاتی از ما را ذخیره نخواهد کرد. که همین موضوع باعث خواهد شد که آسیب پذیری ما در برابر انواع خطرات احتمالی تا حد زیادی کاهش پیدا کند. و هیچکس نتواند به حریم خصوصی ما آسیب وارد کند.
در آخر هم با رمزگذاری های قوی این برنامه، داده‌ های ما تحت هیچ عنوانی در اختیار اشخاص دیگر قرار داده نمی‌ شود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *