دانلود فیلتر شکن رایگان SalVPN برای آیفون


دانلود فیلتر شکن رایگان SalVPN برای آیفون

برنامه پرقدرت سال وی پی ان برای ویندوز بدون قطعی

اگر شما نیز مانند تمامی کاربران ایرانی هنگام گشت و گذار کردن در اینترنت نمی توانید از تمامی ظرفیت های اینترنتی استفاده کنید، می توانید فیلتر شکن قدرتمند SalVPN را برای خود نصب کنید. زیرا این فیلتر شکن به کمک خدمات با کیفیت و بی نظیر خود، می تواند انواع خدمات مسدود شده را برای شما رفع انسداد کند. و به شما امکان مروری ناشناس و نامحدود در سراسر جهان را بدهد.

استفاده راحت از خدمات فیلتر شکن SalVPN

این فیلتر شکن از رابط کاری بسیار ساده و آسانی استفاده می کند. رابط کاربری که با طراحی کاربر پسند این امکان را به شما می‌ دهد تا بتوانید به سادگی و تنها در مدت زمان کوتاهی از خدمات این برنامه استفاده کنید. به صورتی که شما می توانید به کمک قابلیت اتصال خودکار در این برنامه، به صورت اتوماتیک در زمان کوتاهی، به سریع ترین سروری که در این برنامه است، متصل شوید.

Screenshot image

رمزگذاری اتصالات خصوصی

این برنامه برای اینکه شرایط لازم برای مروری مطمئن و ایمن را برای شما ایجاد کند، از اقدامات مختلفی استفاده می کند. اقداماتی که این امکان را به شما می دهد تا با خیالی راحت در اینترنت مرور کنید. یکی از این اقدامات فراهم کردن شرایط لازم جهت مروری ناشناس در بستر اینترنت می باشد. به صورت کلی این برنامه موقعیت مکانی شما را پنهان و مکان کشوری دیگر را به عنوان آدرس شما نمایش می دهد. که سبب ناشناس ماندن و جلوگیری از ردیابی شدن فعالیت های شما می شود .

برنامه SalVPN دارای سرور هایی باکیفیت عالی

به دلیل وجود سرور های بسیار با کیفیت در این برنامه، شما می‌ توانید با متصل شدن به یکی از آن ها، از اتصالی پایدار و پرسرعت برخوردار شوید. اتصالی که به شما این امکان را خواهد داد بدون هیچگونه مشکلی در فضای اینترنت به گشت و گذار بپردازید. و از تمامی خدمات موجود در سایت ها و برنامه های فیلتر شده استفاده کنید. به طور کلی شما هنگام استفاده از سرور های این برنامه می توانید از تمامی خدمات موجود در اینترنت بدون محدودیت استفاده کنید.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *