نصب فیلتر شکن Sami VPN برای دستگاه اندروید


نصب فیلتر شکن Sami VPN برای دستگاه اندروید

دانلود برنامه Sami VPN با لینک مستقیم

با شرایط حاکم بر اینترنت کشور امروزه شما بدون استفاده از فیلتر شکن‌ ها نمی ‌توانید به مروری آزادانه دست پیدا کنید. چرا که بسیاری از خدمات اینترنتی خصوصاً خدمات بین‌ المللی از دسترس خارج شده‌ اند.
در نتیجه همانطور که گفته شد به دلیل این محدودیت ‌ها، بدون استفاده از روش ‌های رفع فیلترینگ نمی‌ توانید از خدمات اینترنت جهانی برخوردار شوید. بنابراین همه کاربران به فیلتر شکنی مانند برنامه Sami VPN نیاز دارند. چرا که این برنامه دارای قدرت و سرعت بالایی است و می‌ تواند انواع محدودیت‌ ها را دور بزند.

سرور های جهانی برنامه Sami VPN عامل اصلی قدرت بالا

همانطور که همه کاربران می‌ دانند، یکی از مهم ترین ویژگی‌ های یک فیلتر شکن ایده آل سرعت بالا و سرور های با کیفیتش است. که این برنامه از آن برخوردار می‌ باشد.
سرور های این برنامه در سراسر نقاط جهان پراکنده شده اند و شامل تعداد بسیار بالایی نیز می باشند. برای مثال این برنامه تنها در کشور بلژیک دارای سه سرور مختلف می‌ باشد.

Screenshot image

بدون محدودیت در استفاده

شما برای برخورداری از خدمات موجود در این برنامه هیچگونه محدودیتی نخواهید داشت. این بدان معنی است که می‌ توانید در هر ساعت از شبانه روز بدون ترس از تمام شدن حجم مصرفی و یا سایر موارد به کمک این فیلتر شکن به رفع انسداد سایت‌ ها و برنامه ‌های فیلتر شده بپردازید. و از خدمات مختلف آن ها استفاده کنید.

Screenshot image

امنیت برنامه Sami VPN در چه حدی است؟

در رابطه با امنیت حریم خصوصی این برنامه باید گفت به دلیل اینکه این برنامه امکان دارد. یک سری از اطلاعات شما مثل پیام‌ ها، مکانتان و سایر موارد را با اشخاص ثالث به اشتراک بگذارد. کمی در حد پایینی قرار دارد. اما برای مروری مطمئن روی آن می‌ توانید حساب باز کنید. چرا که داده‌ های شما را هنگام انتقال رمزگذاری می‌ کند.

این برنامه به طور کلی توسط کاربرانی که آن را دانلود و نصب کرده اند در گوگل پلی امتیاز مناسب ۴.۱ را کسب کرده است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *