لینک مستقیم برنامه فعال Sample VPN برای سامسونگ


لینک مستقیم برنامه فعال Sample VPN برای سامسونگ

دریافت فیلتر شکن Sample VPN از گوگل پلی رایگان

فیلتر شکن Sample VPN یک برنامه روسی است که ما می‌ توانیم به کمک آن انواع محدودیت ‌های اعمال شده بر اینترنت کشورمان را دور بزنیم. برای دانلود این برنامه می‌ توانیم از معتبر ترین منبع اندروید یعنی گوگل پلی اقدام کنیم. و به راحتی با سرچ نام این برنامه آن را دریافت کنیم و بر روی دستگاه خود نصب کنیم.

سرور های برنامه Sample VPN در کجا قرار دارند؟!

این برنامه در نقاط مختلف اروپا دارای سرور های متعدد می‌ باشد. برای مثال حتی در کشور فنلاند نیز دارای سرور است. که ما می‌ توانیم با استفاده از این سرور های پر تعداد انواع محدودیت‌ ها را به راحتی دور بزنیم.

Screenshot image

Screenshot image

عدم افت سرعت سرور ها

این برنامه تعداد کاربران کمتری دارد. بنابراین به دلیل کاهش ترافیک اعمال شده بر سرورها دچار افت سرعت کمتری می شود. تا شما بتوانید به هر کشوری که می خواهید به راحتی متصل شوید.

محیط کاربری برنامه Sample VPN به چه صورت است؟!

رابط کاربری ای که این برنامه برای خود در نظر گرفته است بسیار ساده می‌ باشد. به گونه‌ ای که بدون هیچ طراحی خاصی شرایط استفاده راحت را برای ما فراهم کرده است. به صورتی که ما می‌ توانیم تنها با یک کلیک بر روی دکمه اتصال به سرعت و به صورت کاملا اتوماتیک به سروری قدرتمند متصل شویم. البته انتخاب دستی سرور نیز مانند همه فیلتر شکن ها امکان پذیر است.

سرعت آپلود و دانلود مشخص

هنگامی که به سرور های این برنامه متصل می‌ شویم. این برنامه علاوه بر آنکه مدت زمان اتصال ما را نمایش می‌ دهد. قدرت دانلود و همچنین دریافت ما را نیز نمایان خواهد کرد. که می‌ توانیم با توجه به آن سروری بهینه را انتخاب کنیم.

امنیت حریم خصوصی بالا جهت مروری مطمئن

این برنامه از پروتکل اپن وی پی ان استفاده می‌ کند. همچنین با رمزگذاری اتصال ما سبب می‌ شود که انتقال داده‌ هایمان به صورت کاملاً ایمن و مطمئن صورت بگیرد. علاوه بر آن به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی داده‌ های خصوصی ما نظیر سوابق مرور و سایر اطلاعات را ذخیره نمی‌ کند و یا با اشخاص ثالث به اشتراک نمی‌ گذارد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *