دانلود فیلتر شکن Sand VPN برای آیفون


دانلود فیلتر شکن Sand VPN برای آیفون

دانلود برنامه رایگان Sand VPN برای کامپیوتر

شما می توانید با فیلتر شکن رایگان و قدرتمند Sand VPN تمامی فیلترینگ موجود در اینترنت را از بین ببرید. علاوه بر آن این برنامه با امنیت بالایی که دارد از تمام اطلاعات خصوصی شما در برابر خطرات احتمالی با به کارگیری اقدامات مختلف کاملا محافظت می کند. تا بتوانید به هر سایت و برنامه ی فیلتر شده وارد شوید و از خدمات موجود در آن ها استفاده کنید. همچنین با استفاده از این برنامه می توانید از خدمات سرگرم کننده مانند تماشای آنلاین فیلم و سریال استفاده کنید. و از دانلود ویدیوها با بالاترین کیفیت و بدون سانسور لذت ببرید.

افزایش سرعت اتصال شما

برنامه Sand VPN به کمک سرعت بالایی که دارد به شما این امکان را می دهد تا انواع محدودیت های اینترنتی را در زمان کوتاهی دور بزنید و از خدمات فیلتر شده استفاده کنید. دلیل این موضوع سرور های بینظیر این برنامه می باشد که در سراسر نقاط جهان پراکنده شده اند. شما می‌ توانید با متصل شدن به یکی از این سرورها از سرعتی بالا و اتصالی پایدار برخوردار شوید. و به راحتی در فضای اینترنت به گشت و گذار بپردازید.

نماگرفت

محافظت از حریم خصوصی شما با نصب برنامه Sand VPN

این برنامه با وجود رایگان بودن از امنیت بسیار بالایی برخوردار است و می‌ تواند به شما برای مروری ایمن و مطمئن در فضای اینترنت کمک کند. شما می توانید به کمک این فیلتر شکن از تمامی خطرات احتمالی هنگام گشت و گذار در اینترنت در امان بمانید و با خیالی راحت و آسوده از آن استفاده کنید.

جلوگیری از ردیابی شدن سوابق شخصی

علاوه بر اقدامات مختلف که پیشتر به آن اشاره شد. این برنامه به هیچ عنوان سوابق مرور ما شما را ذخیره نمی کند و یا در اختیار دیگران قرار نمی دهد. همچنین هیچ گونه نظارتی بر فعالیت‌ های آنلاین شما صورت نمی گیرد تا بتوانید در بستری کاملا ایمن و خصوصی در اینترنت مرور کنید.

نماگرفت


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *