دانلود فیلتر شکن SAVAGE VPN با لینک مستقیم برای اندروید


دانلود فیلتر شکن SAVAGE VPN با لینک مستقیم برای اندروید

فیلتر شکن نامحدود SAVAGE VPN نسخه جدید

با دانلود نسخه جدید فیلتر شکن SAVAGE VPN نه تنها قادر به رفع انسداد خدمات محدود شده و سانسور شده هستید. بلکه می توانید تمامی سایت هایی که در کشور شما در دسترس نیست را به راحتی رفع انسداد کنید و به راحتی به مرورگردی در آن ها بپردازید.
این برنامه به واسطه سرعت و قدرت بالایی که دارد می تواند به راحتی فیلترینگ شبکه های اجتماعی را دور بزند و دسترسی به محتوای آن ها را برای شما ممکن کند.

مرور به صورت ناشناس

امنیت سایبری شما تا حد زیادی با دانلود کردن این فیلتر شکن تقویت می شود. چرا که این برنامه با پنهان کردن موقعیت جغرافیتان به طور کامل شما را هنگام گشت و گذار در اینترنت ناشناس می کند . درنتیجه تا مادامی که شما از این فیلتر شکن استفاده می کنید، هیچ یک از فعالیت های آنلاین شما قابل ردیابی نخواهد بود.

سرور های مختلف برنامه SAVAGE VPN در سراسر جهان

سرور های این برنامه در سراسر نقاط جهان پراکنده شده اند. این کشور ها شامل کشور هایی مانند ایالات متحده آمریکا، انگلستان، ژاپن، فرانسه، کانادا، سنگاپور و غیره هستند که توسط این برنامه به شما ارائه داده می شوند. تا به راحتی به هر کدام از آن ها که می خواهید متصل شوید. و همه برنامه ها و وب سایت هایی را که دوست دارید و به دلیل فیلترینگ از آن ها محروم هستید را رفع انسداد کنید.

Screenshot image

حفاظت از داده های شخصی خود

هر چیزی که با تلفن همراه خود توسط اینترنت ارسال یا دریافت می کنید می تواند رهگیری شود. این موضوع باعث می شود اطلاعات شخصی شما مانند رمز های عبور، تصاویر، داده های برنامه و سایر اطلاعات خصوصیتان به دست اشخاص ثالث ها بیفتد. ولی این وی پی ان تمامی داده های شما را حفظ می کند و اتصالات شما را رمزگذاری می کند. تا با خیال راحت به مرور در سایت ها بپردازید .


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *