دانلود فیلتر شکن Second VPN برای اندروید


دانلود فیلتر شکن Second VPN برای اندروید

دانلود فیلتر شکن رایگان Second VPN با لینک مستقیم

همانطور که همه شما می‌ دانید امروزه محدودیت‌ های اینترنتی افزایش شدیدی پیدا کرده‌ اند. به گونه‌ ای که گاهی اوقات حتی ساده ‌ترین خدمات بین ‌المللی نیز از دسترس شما خارج هستند. بنابراین همه شما نیاز به راه حلی دارید که بتوانید این محدودیت ها را دور بزنید. یکی از بهترین راه حل ها استفاده از یک فیلتر شکن قوی و مطمئن می باشد. تا امکان دور زدن محدودیت‌ ها برای ما فراهم شود. یکی از فیلتر شکن ‌هایی که شما می‌ توانید از آن استفاده کنید، برنامه second VPN می‌ باشد.

اتصالی پایدار با سرور های پرسرعت

این برنامه از سرعت مناسب برای برقراری اتصال پایدار برخوردار است. و اگر بتوانید آن را راه‌اندازی کنید خواهید توانست که به انواع خدمات مسدود شده موجود در سایت‌ ها و برنامه ‌های فیلتر شده دسترسی پیدا کنید. و از تمامی ظرفیت‌ های اینترنت بین الملل لذت ببرید. البته گفتنی است که اتصال این برنامه بستگی به اینترنت شما خواهد داشت.

رابط کاربری پیچیده برنامه Second VPN

یکی از نقطه ضعف‌ های این فیلتر شکن رابط کاربری بسیار پیچیده آن می‌ باشد. به گونه‌ ای که اگر نحوه استفاده از این فیلتر شکن را ندانید و برای بار اول باشد که از یک فیلتر شکن استفاده می‌ کنید. به هیچ عنوان نخواهید توانست آن را راه‌ اندازی کنید. به احتمال خیلی زیاد نمره کاهش یافته این فیلتر شکن به همین دلیل است.

Screenshot image

امنیت پایین به علت عدم رمزگذاری

از آنجایی که فیلتر شکن Second VPN اتصالات شما را رمزگذاری نمی ‌کند امنیت سایبری شما تا حد زیادی کاهش می‌ یابد. چرا که داده‌ های شما هنگام انتقال دچار خطرات زیادی خواهند شد و امکان به سرقت رفتن آن ها تا حد زیادی افزایش می‌ یابد.
بنابراین استفاده از این برنامه باید با مراقبت همراه باشد تا خطری امنیت اطلاعات شما را تهدید نکند. نکته منفی دیگر در مورد امنیت این برنامه این است که یک سری از اطلاعات نظیر مکان شما را جمع آوری می‌ کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *