دانلود فیلتر شکن نامحدود SecureMaster VPN برای ویندوز


دانلود فیلتر شکن نامحدود SecureMaster VPN برای ویندوز

دانلود برنامه SecureMaster VPN نسخه اصلی

محدودیت های اینترنتی باعث به وجود آمدن شرایطی شده اند که همه کاربران نیاز به یک فیلتر شکن برای دسترسی به بسیاری از خدمات اینترنتی دارند.
یکی از بهترین فیلتر شکن های موجود در بازار برنامه SecureMaster VPN است. که شما می‌ توانید با استفاده از آن از یک اینترنت بین المللی بدون هیچ گونه محدودیتی برخوردار شوید. شما می توانید این برنامه را به صورت مستقیم از گوگل پلی دانلود کرده و بر روی گوشی اندروید خود نصب کنید. همچنین می توانید این برنامه را از سایت های مختلف دریافت و نصب کنید.

Screenshot image

Screenshot image

اقدامات امنیتی فیلتر شکن SecureMaster VPN با سرور های پرسرعت:

پنهان کردن آدرس آی پی

شما می توانید به کمک این فیلتر شکن مروری کاملا ایمن و ناشناس را در فضای اینترنت انجام دهید. ناشناس بدین معنا است که هنگام استفاده از این برنامه هیچ کس قادر به ردیابی و شناسایی فعالیت ‌های آنلاین شما نخواهد بود. این ویژگی به دلیل این به وجود آمده است که این برنامه هنگامی که شما به سرور های آن متصل می شوید. موقعیت جغرافیایی شما را پنهان می‌ کند و با یک موقعیت جغرافیایی جعلی آن را جایگزین می‌ کند. پس هیچ کس نمی تواند موقعیت جغرافیایی شما را پیدا کند و فعالیتتان را ردیابی کند.

ایمن کردن اطلاعات شما با نصب برنامه SecureMaster VPN

این برنامه از خدمات امنیتی گوناگون برای افزایش امنیت سایبری شما هنگام گشت و گذار در اینترنت استفاده می کند. برای مثال یکی از خدماتی که این برنامه بدین منظور استفاده می کند همان پنهان کردن موقعیت جغرافیاییتان است. دیگر اقدامات امنیتی این برنامه رمزگذاری اتصالات شما هنگام متصل شدن به سرور های این برنامه می باشد. این برنامه اتصالات شما را با عبور دادن از یک تونل رمزگذاری شده ایمن رمزگذاری می کند. و از این طریق اتصال غیر قابل نفوذ و مطمئن را برای شما ایجاد می‌ کند. که از شما در برابر تمامی خطرات احتمالی هنگام گشت و گذار در اینترنت محافظت می کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *