آموزش فعال کردن SentinelVPN در گوشی آیفون


آموزش فعال کردن SentinelVPN در گوشی آیفون

دانلود فیلتر شکن SentinelVPN نسخه اصلی + رایگان

اگر شرایط خرید فیلتر شکن‌ های پولی را ندارید و به دنبال فیلتر شکنی رایگان اما با قدرت بالا می‌ گردید، تا آخر این پست همراه ما باشید. چون می‌ خواهیم به شما فیلتر شکنی را معرفی کنیم که می‌ توانید بدون نیاز به پرداخت هزینه آن را برای خود نصب کنید و از سرور های با کیفیت آن استفاده کنید. نام این فیلتر شکن SentinelVPN است که به سادگی می‌ توانید آن را از گوگل پلی برای خود دانلود کنید.

تماشای تبلیغات جهت اتصال به SentinelVPN

وقتی که شما بر روی گزینه اتصال خودکار این برنامه کلیک می‌ کنید صفحه‌ای برای شما بالا می‌ آید که نیاز است تبلیغ کوتاهی را تماشا کنید تا بتوانید به این برنامه متصل شوید. و این موضوع به خاطر این است که این برنامه کاملاً رایگان می‌ باشد و در عوض شما باید تبلیغ کوتاهی تماشا کنید تا بتوانید از این برنامه و خدماتش استفاده کنید.

نحوه اتصال به سرور های مختلف

وقتی که وارد لیست سرور های این برنامه می‌ شوید در کشور هایی مانند انگلیس، فرانسه، هلند، آمریکا و کانادا این برنامه سرور دارد. که شما می‌ توانید بر اساس سرعت آن ها به یکی از این کشورها متصل شوید.
سرعت هر کدام در کنارشان نمایش داده شده است و با اینکه تعداد این سرورها کم هستند اما سرعت بالایی را می‌ توانند برای کاربران ایجاد کنند. بنابراین می‌ توانید به راحتی از این برنامه استفاده کنید.

افزایش حریم خصوصی با اتصال به برنامه SentinelVPN

با توجه به اینکه این فیلتر شکن می‌ تواند خدمات بسیار عالی را در اختیار شما بگذارد، یکی دیگر از کارهایی که انجام می‌ دهد تا شما بتوانید با خیال راحت این برنامه را بر روی دستگاه‌ های خود نصب کنید. مرور به صورت ناشناس در کشور می‌ باشد. چون این برنامه به راحتی می‌ تواند از حریم خصوصی آنلاین شما محافظت کند. همچنین به هیچ عنوان به افراد ناشناس اجازه دسترسی به اطلاعات شما را نمی‌ دهد. پس می‌ توانید بدون ردیابی شدن از این برنامه فعال استفاده کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *