دانلود فیلترشکن SetupVPN برای اندروید


دانلود فیلترشکنSetupVPN برای اندروید

فیلترشکن پرسرعت SetupVPN

در قدیم هر کسی از فیلترشکن استفاده نمی‌کرد و تعداد محدودی از فیلترشکن استفاده میکردند چون نیاز ضروری بهش نداشتند. اما امروزه که نیاز هر ایرانی بعد از غذا به فیلترشکن خوب و پرسرعت هست. هر ایرانی که یک فیلترشکن رایگان پرسرعت داره انگار از همه قدرتمند تر هست. در این پست ما میخواهیم به شما قدرت بدیم اونم با فیلترشکن SetupVPN ، دوست داری قدرتمند بشی میتونی امتحانش کنی.

فیلترشکن های زیادی رو به شما معرفی کردیم و حتما بیشترش رو هم شما دیدید و میدونید که چقدر تعدادشان زیاد هست. پیدا کردن فیلترشکنی که خوب عمل کند و به صورت دائم وصل باشه خیلی سخته اما ما این سختی رو برای شما آسان کردیم.

فیلترشکن SetupVPN یکی از پرطرفدار ترین وی پی ان ها بین مردم هست و اکثرا با ویژگی ها و خصوصیات آن آشنا هستند. برای اینکه شما هزینه هنگفتی برای خرید وی پی ان نکنید تیم نرم‌افزاری SetupVPN LLC‏ این وی پی ان رایگان رو برای شما طراحی کرده است.


SetupVPN


بهترین کار اینکه قبل از هرچیزی بهتون بگم که همانطور که سرور های رایگان هم در دسترس قرار دارد سرور های پولی هم وجود دارند که سرعت شون بیشتر هست. شما برای ورود و اتصال فقط باید روی دکمه استارت کیلک کنید که فکر نمی کنم کار سختی باشه.

خبر دارم چه خبری، برای آیفون دارای عزیز و گل سایت فیلترشکن SetupVPN برای آیفون هم در دسترس قرار دارد و آیفون دارای عزیز می‌توانند از آن بهرمند شوند. فکر نکنید که به فکر ویندوز دارا نیستیم چون فیلترشکن SetupVPN برای کامپیوتر هم وجود دارد و شما عزیزان میتوانید نصبش کنید.

همانطور که در جریان هستید فیلترشکن ستاپ در گوگل پلی نمره ۴,۳ را به خود اختصاص داده است و بیش از ۵۰۰ هزار نفر آن را دانلود کردند که واقعا در رده خودش عالی هست.

ویژگی های بی‌نظیر فیلترشکن ستاپ:

🟣حجم کم آن

🟢اتصال خیلی آسان

🔴امکان دسترسی به یک عالمه سرور های پرسرعت و رایگان

⚫سطح بالای امنیت و حریم خصوصی

🔵قابل استفاده همزمان در گوشی و کامپیوتر


این برنامه به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه، از حالت انتشار خارج شده است


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *