دانلود Seven VPN برای اندروید


دانلود Seven VPN برای اندروید

دانلود فیلترشکن سون با لینک مستقیم

دانلود Seven VPN برای اندروید! سلام رفقا حالتون چطوره؟ امروز اومدیم با یه وی پی ان جدید دیگه که بهتون معرفیش کنیم و اون وی پی انی نیست جز فیلترشکن سون یا همون هفت! رفقا تو کامنتا دیدم که دنبال یه وی پی انی میگشتین که سالم و فعال باشه و سرورهاش هنوز از کار نیفتاده باشن! متاسفانه در کشور ما وی پی ان ها و مخصوصا وی پی ان های رایگان هر روزه از کار میفتن و برای این قضیه ما وی پی انی رو امروز اوردیم که تعداد دانلود بالایی نداشته ولی نمره خوبی رو تونسته تا الان کسب کنه!

البته این وی پی ان یه نقطه ضعف داره و اونم اینه که آخرین آپدیت این برنامه ، پارسال و درواقع در ۲۰۲۲ منتشر شده و این خیلی نکته خوبی به حساب نمیاد!

خب اول از همه یه خبر خوش برای کاربرا ، اونم اینکه این وی پی ان رایگانه و رایگانم میمونه. و به درد کسایی میخوره که دقیقا دنبال یه وی پی ان رایگان میگشتن!

رفقا اگر قصد دانلود این وی پی ان رو داشتید ، حتما قبل از دانلودش ، دسترسی ها یا همون پرمیشن هاش رو چک کنید!

اگر قصد دارید به یه منبع وایفای نامطمئن یا نامعتبر وصل بشید هم میتونید از ای وی پی ان برای افزایش امنیت و جلوگیری از درز اطلاعات و حفظ حریم شخصیتون استفاده کنید.

این وی پی ان براتون از کشور های مختلف دنیا سرورهایی رو جمع آوری کرده و در اختیار شما قرار داده تا شما بتونید با اتصال به این سرورها، به اینترنت آزاد جهانی دسترسی پیدا کنید. همچنین با اتصال به این سرورها میتونید آی پی خودتون رو هم مخفی کنید و از دید عموم به دور نگه دارید و از آی پی جدیدی که سرور بهتون میده برخوردار بشید!

رفقا امیدوارم این مطلب هم براتون مفید بوده باشه و بدردتون خورده باشه!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *