نصب Shadowsocks Vpn برای استفاده از اینستاگرام


نصب Shadowsocks Vpn برای استفاده از اینستاگرام

دانلود فیلتر شکن Shadowsocks Vpn نسخه جدید از گوگل

فیلتر شکن Shadowsocks Vpn یکی از ارائه دهندگان خدمات جهانی برای دستگاه ‌های اندرویدی می‌ باشد. این برنامه که در گوگل پلی قرار دارد یکی از ناشناخته ‌ترین فیلتر شکن ‌های موجود در بازار است. به طوری که دارای تنها هزار کاربر می باشد.
اما این برنامه با سرور هایش می ‌تواند قدرت لازم برای دور زدن انواع محدودیت‌ ها را برای شما فراهم کند.
البته گفتنی است که بسیاری از محدودیت‌ های شدید با استفاده از این فیلتر شکن قابل رفع انسداد نیستند.

Screenshot image

امنیت ضعیف برای حریم خصوصی شما

یکی از فاکتور هایی که کاربران هنگام انتخاب یک فیلتر شکن برای خود در نظر می‌ گیرند امنیتی است که آن برنامه برای حریم خصوصی آن ها فراهم می‌ کند. این وی پی ان در این حوزه بسیار ضعیف عمل کرده است. چون امنیتی که برای حریم خصوصی کاربرانش ایجاد می‌ کند. بسیار ضعیف می‌ باشد.
دلیل این امر این است که برنامه بعضی از اطلاعات خصوصی کاربرانش را ذخیره می‌ کند. این ویژگی امنیت شما را تا حد زیادی کاهش خواهد داد. ضمن اینکه این برنامه ممکن است بعضی از اطلاعات شما را در اختیار اشخاص ثالث قرار دهد.

Screenshot image

خدمات رایگان و بدون هزینه در Shadowsocks Vpn

این برنامه به صورت پیش فرض خدماتش را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌ دهد. اما همانطور که گفته شد به کمک نسخه رایگان برنامه بسیاری از محدودیت‌ ها قابل دور زدن نیستند. و شما برای دریافت سرعت بالاتر و اتصالی پایدار‌تر نیاز دارید که اکانت پرمیوم را خریداری کنید. البته گفتنی است که اگر به دنبال هزینه کردن هستید گزینه‌ های بهتری برای شما وجود دارد که می‌ توانید از آن ها استفاده کنید.

آیا کاربران تازه وارد می توانند از فیلتر شکن Shadowsocks Vpn استفاده کنند؟!

این برنامه دارای رابط کاربری ساده و مناسب می ‌باشد. که اگر شما سابقه استفاده از فیلتر شکن‌ ها را داشته باشید. می‌ توانید به سادگی از آن استفاده کنید.
اما یک نکته منفی در مورد این برنامه این هست که زبان پیش فرض برنامه انگلیسی نمی ‌باشد. که همین موضوع بسیاری از کاربران را هنگام استفاده از این برنامه با مشکل مواجه خواهد کرد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *