دانلود فیلتر شکن Shadow VPN برای گوشی سامسونگ


دانلود فیلتر شکن Shadow VPN برای گوشی سامسونگ

نصب Shadow VPN برای اینترنت همراه اول

جدیدا شرایطی بر اینترنت کشور ما حاکم شده است که اکثر خدمات بین‌ المللی به دلایل مختلف فیلتر شده است. اما شما می‌ توانید با استفاده از یک فیلتر شکن قدرتمند و مناسب این مشکل را برای همیشه حل کنید. تا با غلبه بر این محدودیت ‌ها از تمامی خدمات بین‌ المللی برخوردار شوید.
فیلتر شکنی مانند برنامه Shadow VPN می‌ تواند به شما در این راه به خوبی کمک کند. چرا که بدون همچین ابزار خوبی نخواهید توانست محدودیت ها را از بین ببرید.

دسترسی رایگان به خدمات خارجی با سرور های جهانی Shadow VPN

این برنامه از سرور های جهانی و با کیفیت برخوردار است که نقطه قوت این برنامه را تشکیل داده است .چرا که این سرور ها هستند که این سرعت بالا را در اختیار شما قرار می‌ دهند. تا بتوانید در سریع‌ ترین زمان ممکن حتی شدید ترین محدودیت ‌های موجود را از بین ببرید و به خدمات فیلتر شده مورد نظر دسترسی پیدا کنید.

همچنین شما برای استفاده از خدمات موجود در این برنامه نیازی به پرداخت هزینه ندارید. چرا که تمامی خدمات در این فیلتر شکن به صورت پیش فرض رایگان می‌ باشد. در نتیجه با دانلود این برنامه از یک فیلتر شکن قدرتمند و رایگان برخوردار خواهید شد.

Screenshot imageScreenshot image

بدون محدودیت در استفاده از خدمات برنامه Shadow VPN

شما برای استفاده از این برنامه هیچگونه محدودیتی نخواهید داشت. بلکه می‌ توانید در هر زمان که بخواهید به سرور های قدرتمند این برنامه متصل شوید. و از بهترین خدمات بهره ‌مند شوید. ضمن اینکه مدت زمانی که به سرور این برنامه متصل هستید نامحدود است.

بدون تبلیغات مزاحم

همانطور که گفته شد این برنامه به صورت رایگان خدماتش را در اختیار شما قرار می‌ دهد.
بسیاری از فیلتر شکن ‌های رایگان موجود در بازار دارای تعداد زیادی تبلیغ مزاحم هستند. که استفاده از برنامه را برای ما غیر قابل تحمل می‌ کنند. اما این فیلتر شکن فاقد هرگونه تبلیغ مزاحم است. و شما می‌ توانید به راحتی از آن استفاده کنید.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *