دانلود فیلتر شکن رایگان و نامحدود Shark VPN


دانلود فیلتر شکن رایگان و نامحدود Shark VPN

دانلود نسخه جدید فیلتر شکن شارک وی پی ان برای اندروید

همه ی ما برای برخورداری از تمام ظرفیت اینترنت بین الملل و امکانات موجود در اینترنت نیاز به یک فیلتر شکن پرسرعت داریم. زیرا بسیاری از سایت ها و برنامه های موجود در اینترنت به دلایل مختلف فیلتر هستند. و اگر ما یک فیلتر شکن مناسب نداشته باشیم، توانایی دسترسی به آن ها را نخواهیم داشت. یکی از فیلتر شکن های ایمن و سریع برای از بین بردن فیلترینگ برنامه و سایت ها، فیلتر شکن Shark VPN است. زیرا این برنامه یکی از بهترین ارائه دهندگان خدمات وی پی ان موجود در بازار است.

نحوه اتصال به سرور های برنامه Shark VPN

استفاده از این فیلتر شکن به دلیل برخوردار بودن این برنامه از یک رابط کاربری خوب و ساده بسیار آسان می باشد. و ما می توانیم تنها با چند کلیک ساده از بهترین خدمات اینترنتی برخوردار شویم. برای متصل شدن به این برنامه ما باید یا از اتصال خودکار این برنامه استفاده کنیم. و یا با مراجعه به لیست سرور های این برنامه، به صورت دستی سرور مورد نظرمان را انتخاب و به آن متصل شویم.

Screenshot image

Screenshot image

رمزگذاری تمام اتصالات ما

برنامه شارک وی پی ان از ما در برابر تمامی خطرات احتمالی هنگام گشت و گذار در اینترنت با یک اتصال غیر ایمن محافظت به عمل می آورد. این مورد به خاطر رمزگذاری اتصالات ما است. چون تمام داده های ما از تونل های رمزگذاری شده این برنامه عبور می کند. و از این طریق برای ما بهترین نوع اتصال به صورت مطمئن به ارمغان می آید که برای ما مروری ناشناس را سبب می شود.

مناسب برای گیمر ها و انجام بازی ها

یکی از کاربرد هایی که فیلتر شکن Shark VPN برای ما فراهم می کند، این است که امکان نصب و انجام بازی های مختلف فیلتر شده را برای ما فراهم می کند. به صورتی که ما با اتصال به این برنامه می توانیم با سرعت بسیار بالا و عالی بازی های آنلاین فیلتر شده را رفع انسداد کنیم و از یک گیم پلی عالی و روان برخوردار شویم. به طور کلی این فیلتر شکن ما را به تمام خدماتی که امکان دسترسی به آن ها را نداشتیم می رساند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *