دانلود فیلتر شکن SharpVPN نسخه اصلی برای ویندوز


دانلود فیلتر شکن SharpVPN نسخه اصلی برای ویندوز

فیلتر شکن رایگان شارپ وی پی ان برای اندروید

با افزایش شدت محدودیت ها و فیلترینگ اعمال شده بر اینترنت بسیاری از خدمات اینترنتی برای ما مسدود شده اند. یعنی ما حتی برای دسترسی به ساده ترین خدمات اینترنتی نیز گاها با مشکل مواجه هستیم. ولی با فیلتر شکن SharpVPN که یک برنامه ارائه دهنده خدمات وی پی ان می باشد. و بهترین سرور های ممکن را برای ما جمع آوری کرده است. ما می توانیم با متصل شدن به سرور های آن تمامی محدودیت ها و فیلترینگ موجود در اینترنت را دور بزنیم. و به خدمات دلخواهمان در سایت ها و برنامه های مسدود شده دسترسی پیدا کنیم.

Screenshot image

خدمات رایگان فیلتر شکن SharpVPN

با وجود با کیفیت بودن تمامی خدمات این وی پی ان، این برنامه بسیار جذاب به صورت رایگان در بازار وجود دارد. و ما می توانیم بدون پرداخت هیچ گونه هزینه از خدمات آن استفاده کنیم.

محافظت از حریم خصوصی ما

برنامه شارپ وی پی ان برای حریم خصوصی ما احترام زیادی قائل است و اقدامات امنیتی گوناگونی برای محافظت از آن انجام می دهد. همچنین این برنامه به هیچ عنوان سوابق مرور و اطلاعات خصوصی ما را ذخیره نمی کند و یا در اختیار اشخاص ثالث قرار نمی دهد.
در نتیجه ما می‌ توانیم با خیالی راحت و آسوده از این برنامه استفاده کنیم. چرا که علاوه بر نکات گفته شده این برنامه به هیچ عنوان بر فعالیت‌ های آنلاین ما نظارتی انجام نمی ‌دهد. و ما می ‌توانیم با استفاده از این برنامه به صورت کاملاً ایمن در اینترنت گشت و گذار کنیم.

Screenshot image

سرور های پرسرعت برنامه SharpVPN

یکی از مهم ترین فاکتور های این برنامه که کاربران زیادی را به خود جذب کرده است. سرعت بالای این وی پی ان می باشد. سرعت بالای این برنامه به دلیل وجود سرور های پر تعداد و بینظیر در سراسر نقاط جهان می باشد. یعنی این سرورها با ایجاد یک پوشش جهانی برای ما سرعتی بالا و اتصالی پایدار ایجاد می‌ کنند. که به ما در دسترسی به خدمات مورد نیازمان بدون هیچگونه محدودیت کمک می کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *