دریافت نسخه جدید Shellfire VPN برای سیستم عامل اندروید


دریافت نسخه جدید Shellfire VPN برای سیستم عامل اندروید

روش اتصال به فیلتر شکن Shellfire VPN سریع و آسان

یکی از فیلتر شکن ‌های موجود در بازار که در گذشته سرعت بسیار بالایی داشت و کاربران زیادی از آن استفاده می ‌کردند و از کیفیت خدمات آن راضی بودند. اما امروزه با افزایش شدت محدودیت‌ ها دیگر قادر به ارائه خدمات با کیفیت نیست، فیلتر شکن Shellfire VPN می‌ باشد.

دلایل افت کیفیت برنامه Shellfire VPN

افت کیفیت این برنامه به فاکتور های مختلفی وابسته است. یکی از مهم ‌ترین آن ها را می‌ توان عدم دادن نسخه‌ های جدید دانست. در واقع این برنامه با افزایش شدت محدودیت ‌ها دیگر آپدیت جدیدی برای کاربران ارائه نکرد. به همین دلیل سرور ها همان سرور های قدیمی هستند. و بسیاری از آن ها با گذشت زمان دچار افت کیفیت شدند و دیگر قادر به دور زدن این محدودیت‌ های شدید نیستند.

Screenshot image

انواع سرور های برنامه Shellfire VPN

این برنامه سه نوع سرور مختلف دارد. که در ادامه به توضیح آن ها خواهیم پرداخت.

۱- سرور های معمولی:

سرور های معمولی این فیلتر شکن در واقع همون سرور های رایگانی هستند که شما بدون خرید اشتراک برنامه می‌ توانید از آن ها استفاده کنید. تعداد این سرورها به طور کلی تنها ۳ عدد است. که در دو کشور مختلف پراکنده شده‌اند. همچنین سرعت دانلود شما هنگام استفاده از این سرور ها تنها یک مگابایت بر ثانیه است. و سرعت استریم ویدیو با استفاده از این سرور ها بسیار آهسته است.

۲- سرور های پرمیوم، سرعت عالی و پایدار

این برنامه دارای اشتراک پریمیوم می‌ باشد. که شما با خریداری کردن آن می‌ توانید از سرور های بسیار پرقدرت ‌تر از سرور های رایگان این برنامه استفاده کنید. سرعت دانلود شما هنگام استفاده از این سرورها تا ۱۲ مگابایت در ثانیه افزایش پیدا می‌ کند. چرا که تعداد سرور ها بسیار بیشتر و همچنین سرور ها از کیفیت بالاتری برخوردار است. به گونه‌ ای که ۲۶ سرور در ۲۰ کشور مختلف دنیا پراکنده شده‌ اند. همچنین سرعت استریم ویدیو ها با این سرور ها عالی می باشد.

Screenshot image

۳-سرور های پرمیوم پلاس بهترین تجربه مرورگردی

دسته سوم سرور هایی که این برنامه از آن ها برخوردار است، پریمیوم پلاس می‌ باشد. این سرور ها نسبت به دو دسته قبل بسیار با کیفیت‌ تر و پرتعداد تر هستند. بنابراین شما می‌ توانید به کمک این سرور ها انواع محدودیت ‌ها را در سریع ‌ترین زمان ممکن دور بزنید. سرعت دانلود شما هنگام استفاده از این سرور ها نامحدود است. همچنین تعداد سرور ها بسیار بیشتر است و ۵۱ سرور در ۳۲ کشور پراکنده شده اند و یک شبکه جهانی را تشکیل داده اند.

به طور کلی استفاده از خدمات این برنامه چه در نسخه رایگان و چه در سایر نسخه ‌های پولیش به صورت نامحدود است. می‌ توان گفت نارضایتی کاربران در مورد نسخه رایگان است و نسخه ‌های پولی این برنامه از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *