دانلود Shelton VPN برای اندروید


دانلود Shelton VPN برای اندروید

دانلود فیلترشکن شلتون با لینک مستقیم

دانلود Shelton VPN برای اندروید! سلام رفقا حالتون چطوره؟ امروز اومدیم با یه وی پی ان جدیدی به نام شلتون که وی پی ان جدیدی محسوب میشه و به درخواست یکی از شما عزیزان میخوایم با هم بررسیش کنیم و ببینیم کلا بدرد دانلود کردن میخوره یا نه! پس با ما همراه باشید تا بررسی این وی پی ان رو انجام بدیم!

خب اول از همه از ظاهر شروع کنیم! راجع به ظاهر این برنامه باید بهتون بگم که این وی پی ان لوگوی زیبایی داره و طراحی قشنگی برای لوگو انجام شده و طراحی فضای داخلی نرم افزار یا همون رابط کاربری هم به خوبی انجام شده و حس یه وی پی ان حرفه ای رو به آدم میده. اما طراحی بنرهای تبلیغاتی برای صفحه گوگل پلی برنامه به خوبی انجام نشده و دارای نقص های فراوانیه!

از طرفی من به شخصه کلا با دانلود وی پی انی که تعداد دانلودش خیلی پایینه مخالفم! این وی پی ان بر روی پلتفرم گوگل پلی قرار گرفته که خب به نوبه خودش پلتفرم معتبریه ولی تعداد دانلوداش خیلی کمه و یه چیزی تو مایه های ۱۰۰۰ تا دانلود فعال داشته و من به شخصه وی پی انی که حداقل ده هزار دانلود فعال و حتما حتما امتیاز از سوی کاربراش دریافت نکرده رو هیچوقت روی گوشیم دانلود و نصب نمیکنم!

و همچنین رفقا مراقب باشین! این وی پی ان دسترسی هایی از گوشیتون نیاز داره که شاید شما رو دچار مشکلات امنیتی کنه! پس حتما اگر قصد دانلود این وی پی ان رو داشتین خودتون برید و بخش دسترسی های این برنامه رو چک کنید و اگر به نظرتون مشکلی نداشت اقدام به دانلود و نصبش کنید! در نهایت مسئولیت دانلود کردن یا نکردن و نصب این وی پی ان و همچنین عواقبش با خودتون خواهد بود پس مراقبت کنید.

ممنون از اینکه تا اینجای این مطلب همراه ما بودید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *