دانلود فیلتر شکن قوی Shen VPN برای گوشی


دانلود فیلتر شکن قوی Shen VPN برای گوشی

دانلود فیلتر شکن رایگان Shen VPN از گوگل پلی

فیلتر شکن‌ های بسیاری در بازار وجود دارند که کاربران می‌ توانند آن ها را دانلود کنند. اما بسیاری از آن ها از کیفیت لازم برای دور زدن محدودیت‌ های اینترنتی برخوردار نیستند. چرا که شدت این محدودیت‌ ها بسیار افزایش پیدا کرده است. و تنها فیلتر شکنی می‌ تواند آن را دور بزند که از قدرت کافی برخوردار باشد. یکی از فیلتر‌ شکن‌ های خوب و مناسب برای دور زدن محدودیت‌ ها که کمتر شناخته شده است. و تنها ۱۰ هزار نصب در گوگل پلی دارد، فیلتر شکن Shen VPN می باشد. این ابزار اینترنتی به کمک کانفینگ های قدرتمند خود می تواند به شما برای دسترسی به خدمت محبوبتان کمک کند.

Screenshot image

سرعت بالا و پایدار با استفاده از کانفینگ های مختلف

شما برای استفاده و فعال سازی این برنامه باید کانفینگ های برنامه را دانلود و به برنامه اضافه کنید. سپس می توانید با متصل شدن به این کانفینگ های قدرتمند و سریع لذت اینترنت نامحدود و بدون فیلترینگ را تجربه کنید. البته شما می توانید برای دریافت سرعت بهتر و حرفه ای تر از کانفینگ های پولی برخوردار شوید.

Screenshot image

امنیت بینظیر با ویژگی های حفاظتی برنامه Shen VPN

این برنامه یک سری اقدامات امنیتی دارد که به شما مروری ایمن و مطمئن را هدیه می کند:

۱- رمزگذاری اتصالات:
یکی از مهم ترین و کار آمد ترین اقدامات امنیتی موجود در این فیلتر شکن همین رمزگذاری داده ها می باشد. ویژگی که سبب می شود داده های شما هنگام انتقال رمزگذاری شوند تا احتمال به سرقت رفتن آن ها بسیار پایین بیاید.

۲- حفظ حریم شخصی:
امنیت حریم خصوصی شما را این برنامه تا حد زیادی افزایش می دهد. به گونه ای که شما بتوانید بدون نگرانی از این برنامه استفاده کنید. در واقع این وی پی ان، به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی داده های مهم شما را با اشخاص ثالث هم رسانی نمی کند.

گفتنی است این برنامه امتیاز ۴.۵ را از کاربرانی که این برنامه را نصب کرده اند دریافت کرده است. که می تواند نشانگر کیفیت بالای این فیلتر شکن جهت مرور روزمره شما باشد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *