نصب ShieldApps VPN بر روی دستگاه اندروید


نصب ShieldApps VPN بر روی دستگاه اندروید

دانلود فیلتر شکن ShieldApps VPN نسخه جدید

امروزه با افزایش شدت محدودیت ‌های اینترنتی به صورت روزانه فیلتر شکن‌ های زیادی به بازار ارائه می‌ شود. یکی از فیلتر شکن ‌هایی که به تازگی به بازار عرضه شده است. فیلتر شکن ShieldApps VPN نام دارد. این برنامه که حدوداً یک ماه است که بر روی گوگل پلی قرار گرفته است و تعداد کاربران کمی دارد. می‌ تواند قدرت لازم برای دور زدن انواع محدودیت‌ ها را برای شما فراهم کند.

Screenshot image

تعداد کم کاربران، یک فاکتور مثبت روی سرعت

همانطور که گفته شد این برنامه به تازگی به بازار ارائه شده است و طبیعتاً تعداد کمی کاربر از آن استفاده می‌ کند. به همین دلیل ترافیک زیادی بر سرور های موجود در برنامه اعمال نخواهد شد. و شما می‌ توانید بدون اینکه دچار افت سرعت و یا قطعی اتصال شوید در اینترنت مروری نامحدود داشته باشید.

رابط کاربری مناسب برنامه ShieldApps VPN

از آنجایی که این برنامه به تازگی به بازار ارائه شده است و به دنبال جذب کاربران می‌ باشد، بهترین خدمات را برای آن ها در نظر گرفته است.
برای مثال با طراحی رابط کاربری بی‌ نظیر و ساده که فاقد هرگونه گزینه اضافه می‌ باشد. محیطی را فراهم کرده است که شما بتوانید تنها با چند کلیک ساده به سرور قدرتمند و سریع دسترسی پیدا کنید.

جلوگیری از به سرقت رفتن داده ها

همچنین این برنامه حافظ حریم خصوصی کاربرانش می‌ باشد و با در نظر گرفتن خدمات امنیتی لازم، از به سرقت رفتن اطلاعات آن ها جلوگیری می‌ کند. ضمن اینکه هیچگونه مروری بر فعالیت‌ های شما انجام نمی‌ دهد. و به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی اطلاعات خصوصی کاربرانش را در اختیار اشخاص دیگر قرار نمی‌ دهد.

Screenshot image

نقطه ضعف امنیتی برنامه ShieldApps VPN

البته یک نقطه ضعف در مورد امنیت برنامه وجود دارد و آن هم عدم رمزگذاری داده ‌ها هنگام انتقال است. که امنیت شما را تا حدودی کاهش می‌ دهد و باعث می‌ شود که شما با احتیاط بیشتری در اینترنت جستجو کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *