دانلود فیلتر شکن قوی Shield VPN با لینک مستقیم


دانلود فیلتر شکن قوی Shield VPN با لینک مستقیم

دانلود شیلد وی پی ان برای گوشی همراه

همه کاربران نیاز دارند که بر روی دستگاه خود یک فیلتر شکن مناسب و قدرتمند نصب کنند. چرا که شرایط حاکم بر اینترنت و افزایش شدت محدودیت ‌ها شرایطی را به وجود آورده است. که همه کاربران نیاز به این برنامه ‌ها دارند. گزینه‌ های زیادی در بازار برای استفاده وجود دارد که یکی از این گزینه ها فیلتر شکن Shield VPN می باشد. شما می توانید این برنامه را به راحتی از گوگل پلی دانلود و نصب کنید.

اطلاعات کلی درباره فیلتر شکن Shield VPN

فیلتر شکن شیلد وی پی ان یک سرویس VPN قدرتمند است. که اتصال اینترنتی امن، خصوصی و نامحدود را در اختیار شما قرار می دهد. خدمات این برنامه برای محافظت از حریم خصوصی و امنیت آنلاین شما طراحی شده است. همچنین شرایط دسترسی نامحدود به اینترنت را برای شما فراهم می کند. با Shield VPN، می توانید بدون هیچ محدودیت و بدون نگرانی در مورد امنیتتان در اینترنت به طور آزادانه مرور کنید.

Screenshot imageScreenshot image

ارائه سرور های متعدد

این برنامه دارای سرور های متعدد در سراسر نقاط جهان می‌ باشد. در نتیجه یک پوشش جهانی برای شما پدید می‌ آید. که به شما این امکان را می‌ دهد در هر کجا بتوانید به طور آزادانه به مرورگردی بپردازید.

مروری ایمن در سراسر اینترنت

این برنامه از امنیت مناسبی برخوردار است و می‌ تواند شرایط لازم برای مرور ایمن شما در اینترنت را فراهم کند. چرا که داده‌ های شما را هنگام انتقال رمزگذاری می‌ کند. این مورد سبب می‌ شود که آسیب پذیری شما در برابر خطرات احتمالی تا حد زیادی کاهش پیدا کند.

امکان اتصال به سرور های Shield VPN به سادگی

استفاده از خدمات این برنامه به آسانی امکان ‌پذیر است. چرا که یک رابط کاربری زیبا و کاربردی دارد و می‌ توانید بدون هیچگونه مشکلی از این برنامه استفاده کنید. تا پس از برقراری اتصال خود بتوانید سانسور های موجود در کشورتان را دور بزنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *