دریافت vpn قوی و فعال Shining VPN + آموزش اتصال


دریافت vpn قوی و فعال Shining VPN + آموزش اتصال

دانلود نسخه جدید Shining VPN برای پی سی

فیلتر شکن Shining VPN یک ابزار ارائه دهنده خدمات وی پی ان با کیفیت بسیار بالاست. که اجازه نمی‌ دهد شما هنگام استفاده از اینترنت دچار مشکل شوید. و این امکان را به وجود می‌ آورد که بتوانید حتی شدید ترین محدودیت‌ های اینترنتی را به راحتی از بین ببرید و به اینترنت جهانی متصل شوید.

روش اتصال فقط به مدت ده دقیقه

این برنامه به صورت پیش فرض خدماتش را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می‌ دهد. اما نسخه رایگان دارای محدودیت زمانی جهت استفاده از خدمات می‌ باشد. که این محدودیت زمانی بسیار شدید است به گونه ‌ای که شما تنها می‌ توانید به مدت ۱۰ دقیقه از سرور های رایگان این برنامه استفاده کنید که تایمی بسیار محدود و کم می باشد.

راه کار های افزایش مدت زمان اتصال در Shining VPN

همانطور که گفته شد و به این موضوع اشاره شد. محدودیت زمانی این برنامه بسیار شدید است. اما این برنامه یک راهکار برای افزایش مدت زمان استفاده از خدمات برنامه برای شما قرار داده است. و آن هم این است که می‌ توانید با تماشای تبلیغات مدت زمانی که می‌ توانید از خدمات وی پی ان موجود در این برنامه استفاده کنید را افزایش دهید.

تعداد بالای سرور ها

این برنامه از تعداد بسیار زیادی سرور برخوردار است. که برای ما یک پوشش جهانی مناسب را ایجاد خواهد کرد. این موضوع به شما این امکان را خواهد داد تا بتوانید در هر کجا از اینترنت جهانی استفاده کنید. و با متصل شدن به یکی از سرور های برنامه انواع محدودیت‌ ها را از بین ببرید.

امکان نظر دهی در خود برنامه Shining VPN

همچنین شما می‌ توانید تجربه استفاده از این برنامه را ثبت کنید. و این امکان برای شما وجود دارد که نظرات که می‌ خواهید در مورد برنامه بدهید را از درون برنامه ثبت کنید و نیازی به مراجعه به اپلیکیشن دیگری را نداشته باشید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *