روش نصب فیلتر شکن Shook VPN برای گوشی اندروید جدید


روش نصب فیلتر شکن Shook VPN برای گوشی اندروید جدید

دانلود وی پی ان فعال و پرسرعت Shook VPN از گوگل پلی

اگر به دنبال فیلتر شکنی هستید که بتوانید به کمک آن انواع محدودیت‌ ها را در سریع‌ ترین زمان ممکن دور بزنید. فیلتر شکن Shook VPN گزینه مناسب برای شما خواهد بود. چرا که از قدرت و سرعت بالایی برخوردار است. و می‌ تواند در سریع‌ ترین زمان ممکن به شما بهترین خدمات را ارائه کند. شما می‌ توانید این برنامه را از طریق گوگل پلی به سادگی دانلود و نصب کنید. و وارد دنیای بدون محدودیت اینترنت شوید.

Screenshot image

سرور های باکیفیت و سریع در سراسر جهان

هنگامی که شما وارد لیست سرور های این برنامه می‌ شوید. با سرور های بسیار پرتعداد و با کیفیت مواجه خواهید شد. که در مقابل تمامی آن ها پینگ سرور مورد نظر نمایش داده شده است. که این ویژگی در انتخاب سرور به شما کمک بسیار زیادی خواهد کرد. این برنامه دارای چندین سرور متعدد در کشور فرانسه با سرعت های متفاوت می باشد.

تعداد کم کاربران Shook VPN عامل سرعت بالا

یکی از دلایلی که این برنامه از سرعت بالایی برخوردار است و شما می‌ توانید به کمک آن انواع محدودیت‌ ها را از بین ببرید. تعداد کم کاربرانش می‌ باشد، در واقع این برنامه با دارا بودن تنها ۱۰۰ کاربر و به دلیل عدم شلوغ بودن سرور هایش نسبت به سایر فیلتر شکن ها از سرعت بیشتری برخوردار است.

نحوه اتصال به سرور های برنامه Shook VPN

شما می‌ توانید از طریق اتصال دستی به سرور های این برنامه متصل شوید. برای انجام این کار می‌ بایست به لیست سرورها مراجعه کنید. همانطور که گفته شد در لیست سرور ها پینگ هر سرور نمایش داده شده است. پس از انتخاب سرور مناسب و کلیک بر روی آن اتصال شما برقرار می‌ شود. و پس از برقراری اتصال وارد مرحله سنجش سرعت و همچنین امنیت اتصال می‌ شوید.
پس از گذشت مدت زمان مشخص اتصال شما نهایی می‌ شود. و شما می‌ توانید به راحتی انواع محدودیت‌ ها را دور بزنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *