دانلود فیلتر شکن فعال shutter VPN برای اسکایپ


دانلود فیلتر شکن فعال shutter VPN برای اسکایپ

دریافت وی پی ان جدید shutter VPN به همراه سرور های قوی

یکی از برنامه‌ هایی که امروزه همه کاربران باید بر روی دستگاه خود نصب داشته باشند. یک فیلتر شکن قدرتمند و سریع می‌ باشد. چرا که با افزایش شدت محدودیت‌ ها حتی ساده‌ ترین خدمات بین‌ المللی نیز گاهی اوقات به دلیل فیلترینگ از دسترس شما خارج شده ‌اند. پس تنها راه استفاده از این خدمات برخورداری از یک فیلتر شکن مناسب و قدرتمند می‌ باشد. فیلتر شکن shutter VPN برنامه ‌ای است که برای برخورداری شما از اینترنت بین الملل و خدمات مسدود شده ساخته شده است.

Screenshot image

برنامه shutter VPN رایگان و در دسترس است:

شما برای برخورداری از خدمات این برنامه نیاز به پرداخت هیچ‌ گونه هزینه‌ ای نخواهید داشت. چرا که تمامی خدمات وی پی ان موجود در برنامه به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهند گرفت. و شما می‌ توانید به راحتی از آن ها برای دور زدن انواع محدودیت‌ ها استفاده کنید. البته می‌ توانید نسخه پریمیوم آن را برای دریافت خدمات با کیفیت‌ تر خریداری کنید.

از چه طریقی می توان به فیلتر شکن shutter VPN متصل شد

برای استفاده از این فیلتر شکن، بهترین راه اتصال خودکار می‌ باشد. فقط کافی است بر روی این گزینه یک ضربه بزنیم و چند لحظه صبر کنیم تا اتصال ما برقرار شود. با اینکه محدودیت‌ ها افزایش پیدا کرده‌اند اما این فیلتر شکن به سادگی متصل می‌ شود و به ما این امکان را می‌ دهد تا به خدمات مسدود شده در کشورمان به راحتی دسترسی پیدا کنیم.
همچنین به دلیل اینکه این برنامه دارای سرور های پرسرعت می‌ باشد. ما می‌ توانیم به صورت دستی این سرورها را خودمان انتخاب کنیم و به آن ها متصل شویم.
ما ویدیو کوتاهی از اتصال به این فیلتر شکن برای شما قرار داده‌ایم. تا به راحتی بتوانید با مشاهده آن در کوتاه‌ ترین زمان ممکن اتصال قوی برای خود ایجاد کنید. تا از این برنامه با رابط کاربری آسانی که دارد به سادگی استفاده کنید.

دریافت حریم خصوصی مطمئن

لازم به ذکر است که این فیلتر شکن علاوه بر سرعت عالی امنیت خوبی را هم می‌ تواند برای شما فراهم کند. به گونه‌ای که در ابتدا این برنامه شرایطی از خود را در اختیار شما می‌ گذارد. تا بتوانید با موافقت کردن آن، از این برنامه استفاده کنید. اما به صورت کلی با تغییر پیدا کردن موقعیت مکانی شما، محیطی ایمن برایتان ایجاد می‌ شود. تا بتوانید در سرتاسر جهان مروری ناشناس داشته باشید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *