دانلود فیلتر شکن اندروید Shuttle Vpn


دانلود فیلتر شکن اندروید Shuttle Vpn

دانلود فیلتر شکن قوی و امن شاتل وی پی ان

یکی از فیلتر شکن های پرسرعت و پر قدرت موجود در بازار که امروزه محبوبیت زیادی پیدا کرده است، فیلتر شکن Shuttle Vpn است. که به منظور ارائه بهترین خدمات برای کاربران برای تجربه ی اینترنت آزاد و بدون محدودیت طراحی شده است. این فیلتر شکن به شما کمک میکند که محدودیت های جغرافیایی را دور بزنید. و با بی اثر کردن فایروال ها و فیلترینگ به تمامی محتوایی که تا پیش از این از آن محروم بودید دسترسی پیدا کنید. همچنین به واسطه ی سرور های پرسرعت و پر قدرتی که دارد باعث میشود که سرعت اینترنت شما و همچنین پهنای باند شما افزایش یابد. به دلیل همین ویژگی اتصال شما به این برنامه پایدار خواهد بود و شما قطعی های پی در پی را تجربه نخواهید کرد.

امینت فوق العاده بالای برنامه Shuttle Vpn

یکی از بهترین فیلتر شکن های بازار در حوزه امنیت بالا همین برنامه شاتل وی پی ان است. بدین معنا که این فیلتر شکن از امنیت فوق العاده بالایی برخوردار است. این امنیت بالا حاصل اقدامات این برنامه در راستای امنیت شما میباشد. یکی از این اقدامات رمزگذاری اتصالات شما به منظور ایجاد ارتباطی امن و غیر قابل نفوذ میباشد. برای این کار اتصالات شما با عبور از یک تونل رمزگذاری شده با بالا ترین درجه رمزگذاری میشود. تا امکان محافظت از شما در برابر خطرات احتمالی به امری ممکن تبدیل شود.

Screenshot image

استفاده آسان و کاربردی از برنامه Shuttle Vpn

استفاده از این فیلتر شکن بسیار ساده و آسان است. دلیل اصلی سهولت استفاده از این برنامه رابط کاربری ساده و در عین حال کاربردی برنامه میباشد که با حذف کردن منو های تو در تو و پیچیده کار را برای کاربران راحت تر کرده است. به طوری که شما برای استفاده از این برنامه کافیست که آن را نصب کنید و داخل برنامه بروید و با کلیک کردن بر روی گزینه اتصال به صورت خودکار به بهترین سرور با بالاترین سرعت ممکن متصل شوید. گفتنی است که این برنامه حجم چندانی از گوشی شما را اشغال نمیکند و به شما در صرفه جویی در حافظه موبایلتان کمک میکند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *