دانلود فیلترشکن قوی سای فون برای اندروید


دانلود فیلترشکن قوی سای فون برای اندروید

دانلود وی پی ان سای فون با لینک مستقیم

دانلود فیلترشکن قوی سای فون برای اندروید! سلام رفقا حالتون چطوره؟ امروز اومدیم با یه وی پی ان که با یه وی پی ان معروفی که احتمالا همتون اسمشو شنیدید ، به شدت تشابه اسمی داره ولی کاملا یه وی پی ان دیگست! این فیلترشکن سای فون با اون سایفون معروف کاملا متفاوته و هیچ وجه اشتراکی ندارن! سازندگانشون متفاوتن ، تعداد دانلودشون از زمین تا آسمون با هم فرق میکنه و کلا هیچ وجه شباهتی جز در اسمشون با هم ندارن! حالا بیاین یه نگاهی به این وی پی ان بندازیم و ببینیم که این وی پی ان هم آیا به خوبی اون سایفون معروف هست یا نه!

همونطور که میدونید اون وی پی ان معروف دانلود میلیونی داشت ولی این وی پی ان در این حد دانلود داره که شمارنده گوگل پلی نشون میده بیشتر از صد هزار نفر! گرچه که همین ۱۰۰ هزار نفر هم تعداد دانلود کمی نیست! ولی امتیازی که کاربران این وی پی ان یعنی فیلترشکن سای فون بهش دادن ، در گوگل پلی ۴.۶ از ۵ ثبت شده که نمره و امتیاز خوبی هم محسوب میشه!

طراحی ظاهریش نه میشه گفت خیلی خوبه و نه میشه گفت بده. یه چیز متوسطیه که کارشو راه میندازه و در حد یه وی پی ان معمولیه ولی نمیشه گفت حس یه وی پی ان حرفه ای رو به آدم میده!

دسترسی عجیب و غریبی از گوشی شما به عنوان یه وی پی ان نمیخواد و چیز مشکوکی ازش دیده نمیشه ولی برای اینکه بتونه کارشو درست انجام بده ، نیازه که دستگاه شما حداقل از اندروید ۵ و یا بالاتر برخوردار باشه تا پیش نیاز نرم افزاری این وی پی ان رو براورده کنه!

ممنون از اینکه تا اینجای این مطلب با ما بودید رفقا! امیدوارم این مطلب هم براتون مفید بوده باشه و به کارتون بیاد! تا پست های بعدی ، فعلا …


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *