دانلود نسخه اصلی فیلتر شکن Sigma Vpn


دانلود نسخه اصلی فیلتر شکن Sigma Vpn

فیلتر شکن رایگان سیگما وی پی ان برای کامپیوتر

با توجه به محدودیت هایی که امروزه بر کشور حاکم شده است. و بیشتر برنامه ها مانند پیام رسان هایی مثل تلگرام، واتساپ و اینستاگرام فیلتر شده اند. نیاز داریم به وسیله یک فیلتر شکن قوی مانند برنامه Sigma Vpn این محدودیت ها را از بین ببریم. این فیلتر شکن از سرعت بسیار بالایی برخوردار است. و به شما این امکان را می‌ دهد تا با اتصال به سرور های قدرتمندش بتوانید تمام فیلترینگ موجود در کشور را از بین ببرید. و به راحتی هر برنامه‌ ای که می خواهید را برای خود نصب و با سرعت بالا از آن ها استفاده کنید. البته شما می توانید با این برنامه به وب سایت های مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنید و از امکانات آن ها با امنیت بالا بهره ببرید.

تعویض آدرس آی پی خود با برنامه Sigma Vpn

اگر موقعیت مکانیتان برای شما مهم است و دوست ندارید توسط کسی ردیابی شوید. فقط کافی است به سرورهای این برنامه متصل شوید. زیرا دارای امکانات خاصی است که موقعیت مکانی شما را به یک کشور دیگر تغییر می دهد. بنابراین هیچ کس نمی تواند موقعیت اصلی شما را شناسایی کند. به همین دلیل همیشه ایمن باقی می مانید و می توانید در هر سایتی که می خواهید به گشت و گذار بپردازید. بدون اینکه توسط افراد ناشناس، شناسایی شوید. و رمز های عبور و اطلاعات شخصی شما به خطر بیفتد.

Screenshot image

افزایش سرعت و ایمنی با فیلتر شکن Sigma Vpn

علاوه بر ویژگی های نامحدود گفته شده، سیگما وی پی ان دارای سرعت بسیار بالایی است. و تمام سرورهای این برنامه از کیفیت و سرعت بسیار بالایی برخوردار است. با اتصال به هر کدام از آن ها شما می توانید به صورت نامحدود به هر چیزی که می خواهید دسترسی پیدا کنید. بدون اینکه باعث کاهش سرعت اینترنت شما بشود. علاوه بر آن این برنامه امنیت شما را هنگام بازدید از سایت های مختلف و نصب برنامه ها تضمین می کند. تا بتوانید با خیال راحت این برنامه را برای خود نصب کنید و به سرور های آن که در کشورهای مختلف پراکنده شده است متصل شوید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *