دانلود برنامه جدید SIGNAL PLUS VPN برای اندروید


دانلود برنامه جدید SIGNAL PLUS VPN برای اندروید

دانلود فیلتر شکن SIGNAL PLUS VPN با لینک مستقیم

فیلتر شکن‌ های بسیاری در بازار وجود دارند که از کیفیت بالا برخوردار نمی ‌باشند. بلکه به دلیل افزایش شدت محدودیت ‌های اینترنتی از دسترس خارج شده اند و شما نمی ‌توانید دیگر قدرت لازم به منظور دور زدن محدودیت‌ ها را به وسیله آن ها به دست بیاورید. بنابراین نیاز به فیلتر شکن ‌های جدید و قوی دارید که از قدرت کافی برای این موضوع برخوردار باشند. برنامه SIGNAL PLUS VPN یکی از ناشناخته ترین فیلتر شکن های موجود در بازار است. که طبق ادعای سازندگانش از قدرت بالایی برخوردار می باشد و می تواند سرعت کافی را برای شما فراهم کند.

Screenshot image

سرعت بالای سرور های SIGNAL PLUS VPN با ایجاد اتصالی قوی

همانطور که گفته شد امروزه شدت محدودیت‌ های اینترنتی بسیار افزایش پیدا کرده است. بنابراین ما نیاز به یک فیلتر شکن فوق العاده قدرتمند داریم. که بتواند با این محدودیت ‌ها مقابله کند. این فیلتر شکن بر اساس ادعای سازندگانش از قدرت کافی برخوردار می‌ باشد. دلیل قدرت بالای این برنامه را می‌ توان سرور های بسیار پرقدرتش دانست.
این سرور ها که علاوه بر کیفیت بالا از تعداد بالایی نیز برخوردار هستند. می‌ توانند برای شما سرعت اتصالی بالا و پایدار را به وجود آورند. البته گفتنی است که تمامی این نکات بر اساس ادعای سازندگانش است و صحت آن تایید نشده است.

جلوگیری از شناسایی شدن با رمزگذاری در فیلتر شکن SIGNAL PLUS VPN

بعد از سرعت بالا نکته و ویژگی که بسیار پر اهمیت می‌ باشد. امنیتی است که یک برنامه برای حریم خصوصی و سایبری شما فراهم می‌ کند. امنیتی که این برنامه برای این دو حوزه فراهم می‌ کند بسیار مطمئن می‌ باشد.
امنیت بالا به شما این امکان را می‌ دهد که با خیالی راحت در اینترنت جستجو کنید. برای امنیت سایبری شما این برنامه داده ‌هایتان را هنگام انتقال رمزگذاری می‌ کند. در نتیجه امنیت شما تا حد بالایی افزایش پیدا می‌ کند.
همچنین امکان مرور ناشناس هنگام استفاده از این برنامه وجود دارد. که حریم خصوصی شما نیز در هنگام استفاده از این برنامه کاملاً ایمن باقی خواهد ماند. چرا که این برنامه به هیچ عنوان هیچگونه اطلاعاتی را ذخیره نمی ‌کند. همچنین به هیچ عنوان اطلاعات را با اشخاص ثالث همرسانی نمی‌ کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *