دانلود فیلتر شکن Signal Secure VPN برای کامپیوتر


دانلود فیلتر شکن Signal Secure VPN برای کامپیوتر 

دانلود فیلتر شکن سیگنال وی پی ان نسخه اپدیت شده

یکی از بزرگترین مشکلات کاربران اینترنت در دنیای امروز محدودیت‌ های بیش از اندازه ای است که بر اینترنت اعمال شده است. این محدودیت ها موجب شده اند تا کاربران نتوانند از تمامی خدمات اینترنتی برخوردار شوند. در واقع این مشکلات باعث شده دسترسی به امکانات موجود در کشور برای برخی از کاربران کاهش پیدا کند. ولی شما با نصب فیلتر شکن Signal Secure VPN که یکی از بهترین و کاربردی ترین فیلتر شکن های موجود در بازار است، که کاربران زیادی از آن استفاده می کنند، می توانید تمام این مشکلات را حل کنید.

خدمات نامحدود فیلتر شکن Signal Secure VPN

سرعت اتصال عالی و نامحدود
امنیت بالا و تضمین شده
دسترسی به تمامی ظرفیت اینترنت بین الملل
حجم مصرفی کمتر
سرور های با کیفیت و پر تعداد
رابط کاربری بی نظیر و ساده با طراحی کاربر پسند

Screenshot image

امنیت بالای حریم شخصی

به دلیل سیاست هایی که این برنامه دارد، حقوق کاربران در راس اهداف این برنامه است. در نتیجه شما با دانلود این برنامه امنیت حریم شخصی خود را تضمین می کنید. در واقع این برنامه اقدامات گوناگونی را برای افزایش امنیت حریم شخصی کاربران در نظر گرفته است. برای مثال، این وی پی ان تعهداتی را به کاربران خود می دهد تا خیال آن ها را بابت حریم امن خودشان راحت کند. طبق این تعهدات برنامه متعهد می‌ شود که تحت هیچ شرایطی سوابق مرور و اطلاعات خصوصی کاربران را ذخیره نکند و در اختیار اشخاص ثالث قرار ندهد.

Screenshot image

سرعت بالا و بی نظیر سرور های فیلتر شکن Signal Secure VPN

سرعت بالای این برنامه سبب می شود تا شما بتوانید به راحتی به هر سایت و برنامه ‌ای که می‌ خواهید وارد شوید. و با دور زدن فیلترینگ اعمال شده بر آن ها به محتوای مورد نیازتان دسترسی پیدا کنید و از تجربه بی‌ نظیری برخوردار شوید. چرا که این برنامه به کمک سرور های بی نظیرش اینترنت نامحدود و پرسرعت را برای شما فراهم می کند.

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *