فیلتر شکن Silk VPN همراه با لینک دانلود


فیلتر شکن Silk VPN همراه با لینک دانلود

نصب برنامه جدید Silk VPN برای تلگرام

یکی از فیلتر شکن‌ های نسبتا جدید که به تازگی به بازار ارائه شده است. فیلتر شکن Silk VPN می‌ باشد. این برنامه که به دلیل جدید بودن تنها ۱۰۰۰ بار توسط کاربران دانلود و نصب شده است. به دلیل کیفیت بالایی که دارد با استقبال مناسبی روبرو شده است و امروزه کاربران بیشتری آن را بر روی دستگاه خود نصب می کنند.

دریافت سرعت بالا و پایدار

سرعتی که این برنامه در اختیار شما قرار می‌ دهد بسیار بالا است. به گونه‌ ای که شما می‌ توانید به راحتی از آن برای دور زدن محدودیت‌ های شدیدی همچون فیلترینگ اعمال شده بر تلگرام استفاده کنید. و به راحتی از خدمات مورد نیازتان بهره‌ مند شوید. دلیل این امر وجود سرور های با کیفیت و پرتعدادی است که در سراسر نقاط جهان پراکنده شده اند. و پوشش جهانی مناسب برای شما فراهم کرده اند.

بدون نیاز به ثبت نام از Silk VPN استفاده کنید

شما برای بهره‌ مندی از خدمات این برنامه نیازی به ثبت نام و ثبت اطلاعات خود ندارید. و می‌ توانید به سادگی وارد برنامه شوید و در سریع‌ ترین زمان ممکن به کمک اتصال خودکار به سروری قدرتمند و سریع متصل شوید.

تست سرعت سرور های برنامه Silk VPN

اگر شما سرعت خودتان را هنگام اتصال به سرور های این برنامه اندازه‌گیری کنید. متوجه خواهید شد که اتصال شما بسیار بالاست. و این اتصال پایدار به شما این امکان را خواهد داد که به صورت نامحدود در اینترنت مرور کنید.

در آخر لازم به ذکر است که این برنامه از یک رابط کاربری بسیار ساده و کاربردی برخوردار است. که طراحی آن نیز بسیار زیبا می‌ باشد و دارای خدمات جذابی همچون تغییر مود برنامه از شب به روز است. که لذت استفاده از برنامه را دو چندان می کند.
همچنین با وجود تعداد کم کاربران، برنامه توانسته است با ارائه خدمات باکیفیت نظر آن ها را جلب کند و امتیاز بالای ۴.۵ را از آن ها کسب کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *