دانلود SilverVPN برای اندروید


دانلود SilverVPN برای اندروید

دانلود فیلترشکن نقره با لینک مستقیم

دانلود SilverVPN برای اندروید! سلام رفقا حالتون چطوره؟ امدوز یه وی پی ان دیگه براتون اوردیم که ازمون خواسته بودید تا بررسی کنیم و ببینیم ارزش دانلود کردن داره یا نه؟ وی پی ان عجیبی برای بررسی کردنه پس با ما همراه باشید تا این وی پی ان عجیب و غریبو بشکافیم!

اول از همه ظاهر این وی پی ان توجهم رو جلب کرد. احتمالا این داغون ترین ظاهر وی پی انیه که تا الان باهاش رو به رو شدم! یعنی به حدی طراحی ظاهری این وی پی ان ناشیانه و غیر حرفه ایه که همون اول میخوره تو ذوقتون. اولین حستون در برخورد با این رابط کاربری اینه که باید از روی گوشیم پاکش کنم!

البته این وی پی ان از گوگل پلی بیشتر از ۵۰ هزاربار دانلود شده ولی نمره و بررسی و کامنتی براش از کاربران وجود نداره و این اصلا برای یه وی پی ان تشونه خوبی نیست. همینطور آخرین آپدیت این وی پی ان هم سال ۲۰۲۱ منتشر شده و این یعنی از انتشار آخرین نسخه این وی پی ان ۲ سال میگذره و احتمالا تا الان این وی پی ان میتونه از کار افتاده باشه!

همچنین توجه داشته باشید که این وی پی ان به قسمت های مختلفی از دستگاه اندرویدی شما دسترسی خواهد داشت! مثلا دسترسی به بخش تماس ها و حافظه گوشیتون از جمله دسترسی هاییه کهاین فیلترشکن ازتون میخواد، که پیشنهاد ما راجع بهش اینه که خودتون با بررسی بخش دسترسی های این وی پی ان ببینید میتونید به این برنامه اعتماد کنید یا نه! توجه کنید که نسئولیت دانلود کردن یا نکردن این فیلترشکن و عواقبش با خودتونه!

در هر صورت این وی پی ان، برنامه ای نیست که ما پیشنهادش کنیم و حتی شاید بشه گفت اگر ازش بگذرید وقتتون رو هم هدر نمیکنید.ما تو این سایت وی پی ان های مختلف رو براتون بررسی میکنیم ، پس یه بازدید از سایتمون بکنید!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *