دریافت فایل SimpleLink VPN همراه با آموزش تصویری


دریافت فایل SimpleLink VPN همراه با آموزش تصویری

برنامه SimpleLink VPN مناسب برای اینترنت خانگی

فیلتر شکن SimpleLink VPN یک ابزار مناسب جهت دور زدن انواع محدودیت‌ های اینترنتی است. که به کمک آن شما می‌ توانید به راحتی از تمامی ظرفیت‌ های اینترنت برخوردار شوید. این برنامه که به راحتی از طریق برنامه گوگل پلی برای دستگاه ‌های اندرویدی قابل دسترس است. می‌ تواند شرایط لازم برای مروری آزادانه در اینترنت را برای شما فراهم کند.

ابزاری مناسب برای استفاده از شبکه های اجتماعی

به دلیل قدرت بالایی که این برنامه از آن برخوردار می‌ باشد گزینه مناسب برای استفاده از شبکه‌ های اجتماعی است. در واقع این برنامه به دلیل سرور های پرقدرتی که دارد می‌ تواند شرایط لازم برای استفاده از انواع شبکه ‌های اجتماعی فیلتر شده را برای ما فراهم کند.

نیاز به ثبت نام جهت استفاده از برنامه SimpleLink VPN

شما برای اینکه بتوانید از تمامی خدمات موجود در این برنامه استفاده کنید و کیفیت مرورگردی خود را به کمک این برنامه افزایش دهید. نیاز دارید که در برنامه ثبت نام کنید. تا خدمات با کیفیت و قدرت بهتری در اختیار شما قرار گیرند. همچنین گفتنی است که مراحل ثبت نام در این برنامه بسیار ساده و راحت است.

پشتیبانی عالی و کاربردی

این برنامه از یک تیم پشتیبانی مناسب برخوردار است. که به شما این امکان را می‌ دهد در صورت بروز مشکل با این تیم تماس برقرار کنید. و پاسخ و راه حل مشکل به وجود آمده را دریافت کنید. تا بدون هیچگونه مشکلی از خدمات برنامه بهره‌ مند شوید.

تغییر زبان برنامه

یکی دیگر از خدمات بسیار خوبی که این فیلتر شکن دارد این است که تمامی کاربران در سراسر جهان می‌ توانند از این برنامه استفاده کنند. و همچنین چون این فیلتر شکن دارای زبان‌ های مختلف است هر کاربری متناسب با زبان کشور خود می‌ تواند آن را تغییر دهد.

آموزش اتصال ساده و راحت به سرور های SimpleLink VPN

همانطور که در فیلم قابل مشاهده است اتصال به سرور های این برنامه بسیار ساده و راحت است. همچنین گفتنی است که اتصال شما پس از ضربه زدن بر روی دکمه اتصال پس از مدت زمان کوتاهی برقرار می‌ شود. که دلیل این موضوع کیفیت بسیار بالای سرور ها هست. همچنین اتصال خودکار به شما این امکان را می‌ دهد تنها با یک کلیک به سرور ها متصل شوید.

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *